WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock mt-g

   Firma Casio już przyzwyczaiła nas do tego, że trwałość jest jednym z ważniejszych i już podstawowych cech ich zegarków. Producent nie zapomina o niej przy okazji tworzenia nowych modeli. Również zegarki G-Shock MT-G zachwycają niezawodną konstrukcją, precyzją wykonania i wyboru najlepszych materiałów. Są to zegarki luksusowe, które zostały wyposażone w szeroką paletę funkcjonalności. Zachwycą każdego miłośnika sportowego stylu oraz entuzjastów aktywności fizycznej. Zegarki G-Shock MT-G są skręcane i występują w udoskonalonej wersji znanych już, wcześniejszych propozycji od Casio. 

   Sportowe zegarki G-Shock MT-G

   W celu ochrony wewnętrznego mechanizmu w zegarkach wykorzystano unikalne właściwości żywicy, co producent proponuje nam już od wielu lat. Dodatkowo jednak zegarki G-Shock MT-G wzmocnione zostały włóknem węglowym, co sprawiło, że żywica zyskała jeszcze większą trwałość, a przy tym zachowała swoją niewielką wagę. Zegarki G-Shock MT-G są wyjątkowo odporne na uszkodzenia, co zawdzięczamy metalowej ochronie, którą pokryto szkielet zegarka. Wykorzystano w nich również technologię Triple G Resist, która odpowiada za jeszcze lepszą odporność na wstrząsy, wibracje i inne zewnętrzne uszkodzenia. 

   Zegarki G-Shock MT-G mają duże rozmiary, co podkreśla ich charakterny i dominujący design. Przy łączeniu paska wykorzystano również żywicę, co skutkuje ponadprzeciętnym komfortem noszenia. Tarcze zegarków przykryte zostały szafirowym szkiełkiem, które jest niezawodne podczas nurkowania z butlą. Zegarki posiadają wiele ciekawych funkcji, jak np. podświetlenie LED, alarm, timer, nadajniki EU/USA/JPN/CHN, kalendarz i stoper. Zegarki G-Shock MT-G występują w kilku wariantach, różnią się kolorystyką, wykończeniem, ale też funkcjami, jakie mają do zaoferowania swoim użytkownikom. Znajdzie się też model dla entuzjasty sportowej elegancji, który wyróżnia się srebrną bransoletą i kopertą.