Zobacz podobne  
Zegarek Casio AWG-M100A-1AER
Zegarek Casio AWG-M100B-1AER
G-SHOCK AWG-M100B-1AER AWG-M100B -1AER
WIĘCEJ O
G-SHOCK AWG-M100B-1AER AWG-M100B -1AER
Funkcje: Machanizm kwarcowy - zasilany za pomocą baterii Datownik - automatyczny kalendarz Alarm Fluorescencyjne wskazówki i indeksy Timer Stoper 1/100 - 1h Podświetlanie tarczy - LED Możliwość wyłączenia dźwięków przycisków Tryb wyświetlania godziny: 12/24 Dokładność: + / - 15 sekund na miesiąc Żywotność baterii ok. 2 lata System antywstrząsowy Wskaźnik aktualnego poziomu zużycia baterii Wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych Właściwości: Koperta i bransoleta wykonane z tworzywa sztucznego Miineralne szkiełko Wodoszczelność 200m Odporny na wstrząsy Wymiary koperty: szerokość 47 mm wysokość 15 mm Waga 56 g Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
G-SHOCK AWG-M100B-1AER AWG-M100B -1AER
Mateusz934
24 grudnia 2016
super zegarek co prawda mam w inenj kolorystyce ale bardzo polecam
Aja877
22 stycznia 2017
To zegarek młodzieżowy, a co najbardziej ceni sobie młody człowiek? W pewnym wieku najważniejsza jest opinia kolegów. Możecie być pewni, że oni też pochwalą ten wybór. Zegarek jest markowy, czarny, a jak wiadomo, kolor ten bardzo pasuje do stylizacji młodych - gniewnych. My, dorośli chcemy, żeby nasze dzieci miały dobry gust, a zegarek Casio G-SHOCK jest porządnym zegarkiem w przystępnej cenie. Wybór ten wyrobi w naszych młodych dobry smak i gust, a to posag na całe życie.
Aja877
22 stycznia 2017
To zegarek młodzieżowy, a co najbardziej ceni sobie młody człowiek? W pewnym wieku najważniejsza jest opinia kolegów. Możecie być pewni, że oni też pochwalą ten wybór. Zegarek jest markowy, czarny, a jak wiadomo, kolor ten bardzo pasuje do stylizacji młodych - gniewnych. My, dorośli chcemy, żeby nasze dzieci miały dobry gust, a zegarek CASIO G-SHOCK jest porządnym zegarkiem w przystępnej cenie. Wybór ten wyrobi w naszych młodych dobry smak i gust, a to posag na całe życie.
Casio AWG-M100B-1AER
825.00 zł726.00 zł