WYBRANE FILTRY

   Zegarki na komunie

   Pierwsza Komunia Święta jest w życiu dziecka wielkim wydarzeniem, momentem, kiedy zaczyna ono długi proces wchodzenia w dorosłość. Poza odpowiedzialnością i wartością duchową przynosi dziewczynce czy chłopcu także bardziej przyziemne wrażenia w postaci przyjęcia komunijnego i wielu prezentów. Wokół tych ostatnich urosły już legendy. Co w prezencie na Komunię? – pytają co roku zaproszeni goście i prześcigają się w pomysłach. My polegamy prezent ponadczasowy i klasyczny: zegarki na Komunię.

   1 - 60 z 325 produktów

   Jakie powinny być zegarki na Komunię dla dzieci?

   Przede wszystkim na tyle uniwersalne, by przypadły do gustu maluchom. Muszą być wytrzymałe, wodoodporne i mieć odpowiednio małe rozmiary. Właśnie takie są modele proponowane przez Luxtime.pl. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   Zegarki na Komunię dla dziewczynki

   Zegarek na Komunię to pierwszy dorosły prezent dla dziecka. Okazja każe, by był biały lub pastelowy, jasny. Zakładamy jednak, że będzie rósł wraz z dziewczynką i towarzyszył jej przez lata. Właśnie dlatego warto wybrać zegarek na pasku – choćby białym – który po czasie będzie można wymienić na inny kolor. Dobrze sprawdzą się też modele na jasnozłotej lub srebrnej bransolecie.

   W Luxtime.pl polecamy subtelne i w małych rozmiarach zegarki dziewczęce takie jak modele Timex, Lorus, Lacoste i Casio.

   Zegarki na Komunię dla chłopca

   Zegarek będzie również dobrym prezentem komunijnym dla małego zdobywcy. Chłopcom zapewne spodobają się zegarki stylizowane na „dorosłe”, pełne dodatkowych funkcji, raczej cyfrowy. Na drugim biegunie są nowoczesne, modne zegarki o minimalistycznej linii, które również mogą chłopcom przypaść do gustu.

   Właśnie dlatego polecamy zegarki takich marek jak Swatch, Bulova oraz zegarki Casio.