WYBRANE FILTRY

   Smartwatch na pasku

   Zegarek smartwatch na pasku - banner

   Smartwatch na pasku to synonim zarówno wygody noszenia, jak i eleganckiego wyglądu. Dzięki różnorodnym materiałom, z których wykonuje się paski - skórze, tworzywom sztucznym, kauczukowi, czy silikonowi - smartwatche na pasku prezentują się doskonale w wielu stylach. Bez trudu odnajdziesz smartwatch męski na pasku, który doskonale dopełni zarówno formalny garnitur, jak i sportowy strój.

   czytaj więcej

   Smartwatch na pasku - mnogość możliwości

   Smartwatch męski na pasku skórzanym to symbol tradycyjnej elegancji. Elastyczność i miękkość skóry sprawia, że zegarek idealnie przylega do nadgarstka, a jednocześnie nie przeszkadza w codziennych czynnościach. Jego design nawiązuje do ponadczasowych zegarków analogowych, dzięki czemu bez obaw możesz go nosić zarówno do stroju formalnego, jak i casualowego.
   Męski zegarek smartwatch marki Fossil, na brązowym pasku, wykonanym ze skóry naturalnej
   Męski zegarek smartwatch Guess Connect, na czarnym, silikonowym pasku
   Zegarki na pasku silikonowym i z tworzywa sztucznego to propozycja dla tych, którzy cenią sportowy styl. Elastyczność i przyjemność w dotyku tych materiałów w połączeniu z ich lekkością i odpornością na wilgoć i temperaturę tworzą perfekcyjny smartwatch sportowy. Jednak tworzywa sztuczne dają także możliwość tworzenia eleganckich pasków, które doskonale imitują skórę, czego dowodem jest smartwatch Guess Connect.

   Smartwatch na pasku z tworzywa sztucznego – feeria wzorów i kolorów

   Jeśli cenisz żywe, wyraziste kolory, smartwatch na silikonowym pasku lub z tworzywa sztucznego będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę. Od stonowanej czerni, przez elegancki granat, aż po energetyzujące czerwienie i żółcie - to tylko część dostępnej palety. Wyróżniają je także różnorodne formy - od gładkich, przez wytłaczane do unikalnych wzorów.
   Zegarek smartwatch marki Garmin, na pasku, w różnych kolorach
   Męski zegarek smartwatch marki Skagen, na brązowym, skórzanym pasku

   Skóra naturalna – klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody

   Skórzany pasek do smartwatcha to klasyka, która nie traci na aktualności. Paski skórzane występują w wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Najpopularniejsze to tradycyjne, czarne i brązowe paski, które charakteryzują się starannym obszyciem na brzegach. Wyróżniają się tu minimalistyczne modele, jak smartwatch Skagen, czy też smartwatch Lotus z paskiem w oryginalnym kolorze granatu.

   Zegarek na silikonowym pasku – niezniszczalny towarzysz aktywności

   Silikonowy pasek to materiał, który doskonale radzi sobie z różnymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego wielu producentów, takich jak Polar, Garmin i Suunto, wykorzystuje go do tworzenia swoich sportowych zegarków. Wyróżniają się one zaawansowaną technologią, subtelnością i prostotą, przypominającą takie modele, jak smartwatch Rubicon czy smartwatch Strand o skandynawskim minimalizmie.
   Zegarek smartwatch marki Garmin, na silikonowym pasku
   Zegarek smartwatch marki Vector Smart, na czerwonym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego

   Tworzywo sztuczne – uniwersalność i różnorodność

   Tworzywo sztuczne jest kolejnym materiałem, który często wybierają producenci smartwatchy. Na pierwszy rzut oka nie różni się od silikonu, a niekiedy z powodzeniem imituje naturalną skórę. Doskonałym przykładem jest smartwatch VectorSmart, który oferuje różnorodność pasków - od gładkich, przez dziurkowane, wzorzyste, aż po modele naśladujące skórę.

   Elegancja nie jest zarezerwowana tylko dla skórzanego paska lub bransolety – udowadnia to smartwatch Guess. Cieszy oko swoją szykownością i dowodzi, że tworzywo sztuczne również może wyglądać prestiżowo i elegancko.

   Smartwatche na pasku w Luxtime.pl

   Smartwatch na pasku to wygoda i elegancja dostępne w najróżniejszych stylach i odsłonach. Czy jesteś wielbicielem sportowego zegarka na pasku silikonowym, czy też preferujesz eleganckie smartwatche na skórzanym pasku? W ofercie Luxtime.pl znajdziesz kilkadziesiąt propozycji spełniających różne gusta i potrzeby. Zobacz i znajdź model, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom!