WYBRANE FILTRY

   Smartwatch męski z funkcją rozmowy

   Zegarek smartwatch męski z funkcją rozmowy, na stalowej bransolecie

   Rozmowy prosto z nadgarstka? Tak, to możliwe dzięki smartwatchom męskim z funkcją rozmowy. Wystarczy dosłownie dotyk palca, aby zacząć konwersację. Idealne rozwiązanie na trening, w pracy, czy podczas codziennych zajęć. Czy szukasz sportowego sprzętu, czy eleganckiego akcesorium – w naszym portfolio znajdziesz coś dla siebie. Odkryj całą gamę możliwości!

   czytaj więcej

   Smartwatch męski z funkcją dzwonienia — który wybrać?

   Smartwatche męskie z funkcją dzwonienia dają dwa tryby rozmów:

   • za pośrednictwem Bluetooth, po sparowaniu ze smartfonem - w tym przypadku telefon musi być w pobliżu zegarka;
   • niezależnie, łącząc się z siecią za pomocą wbudowanego slotu na kartę SIM. To rozwiązanie jest jeszcze wygodniejsze, ponieważ nie musisz mieć zawsze przy sobie smartfona, aby być w kontakcie.

   Smartwatch męskie do rozmów - jaki wybrać?

   Wybór smartwatcha męskiego z funkcją telefonu może zależeć od Twoich potrzeb i sytuacji, w których planujesz korzystać z opcji dzwonienia.
   Chcesz być w stałym kontakcie z bliskimi podczas treningów na siłowni lub na świeżym powietrzu? Sportowy smartwatch męski z możliwością dzwonienia nie tylko umożliwi Ci prowadzenie rozmów, ale również pomorze monitorować Twoje wyniki treningowe. Zaprojektowany w dynamicznym stylu, lekki i wygodny, zapewni Ci maksymalny komfort treningu w dowolnym miejscu.
   Zegarek smartwatch męski z funkcją dzwonienia
   Męski zegarek smartwatch Rubicon, z funkcją rozmowy
   A może preferujesz korzystanie z funkcji dzwonienia głównie w pracy, na spotkania biznesowe i podczas innych obowiązków? W takim przypadku elegancki smartwatch męski z możliwością odbierania połączeń będzie idealnym rozwiązaniem. Często oferuje dodatkowe funkcje użyteczne na co dzień, takie jak płatności zbliżeniowe czy wsparcie Google Assistant.

   Smartwatch męski z funkcją rozmowy i płatności zbliżeniowej

   We wszystkich modelach znajdziesz podstawowe funkcje zdrowotne i treningowe. Jeżeli chcesz pełnej swobody, wybierz uniwersalny zegarek z wymiennym paskiem lub bransoletą. Taki smartwatch męski z funkcją rozmów z łatwością dostosujesz do swojego stylu - sportowego lub eleganckiego, dostosowując do potrzeb każdej chwili. Sprawdź, które modele warto rozważyć.
   Męski zegarek smartwatch z funkcją rozmowy i łatwo wymiennym paskiem

   Ekskluzywne propozycje smartwatchów męskich z funkcją dzwonienia

   Zegarek smartwatch z funkcją rozmowy Garett Multi 4 Sport, z funkcją rozmowy, na pasku, wykonanym z tworzyw sztucznych

   Garett

   Zegarek Garett wyróżnia się sportowym stylem i funkcjonalnością. Garett Multisport 4 posiada slot na kartę SIM, dzięki czemu może pełnić rolę telefonu. Ten smartwatch męski z funkcją rozmowy został zaprojektowany, aby wspierać Cię podczas różnych dyscyplin sportowych. Zabierając go w teren, możesz skorzystać z funkcji GPS, kompasu i barometru. Zawsze dostępne są również podstawowe pomiary zdrowotne.

   Rubicon

   Dynamiczny smartwatch męski z funkcją rozmowy, Rubicon RNCE73, oferuje szereg praktycznych funkcji zdrowotnych i treningowych. Wśród nich warto wymienić: ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz oraz dedykowane oprogramowanie treningowe. Rozmowy są możliwe dzięki funkcji Bluetooth Talk.
   Męski zegarek marki Rubicon, z funkcją rozmowy, na czarnym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego
   Zegarek smartwatch Skagen, z funkcją rozmowy

   Skagen

   Skagen słynie z elegancji w minimalistycznym wydaniu. Ich najnowsze dzieło – SkagenFalster6GEN – to niezawodny towarzysz na co dzień. Dzięki systemowi WearOS smartwatch męski z funkcją odbierania połączeń umożliwia również płatności za zakupy zegarkiem, wsparcie Google Assistant oraz dostęp do licznych aplikacji z Google Play.

   Znajdź swój smartwatch męski z funkcją rozmowy w Luxtime.pl

   Te i wiele więcej ekskluzywnych zegarków znajdziesz w naszym sklepie Luxtime.pl. Wszystkie dostępne u nas modele są 100% oryginalne, pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Jeśli zależy Ci na jakości i niezawodności, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz smartwatch męski z funkcją rozmowy dla siebie. Odkryj pełną kolekcję smartwatchów z funkcją dzwonienia!