AQ-S800W-1BVEF AQ-S800W -1BVEF
WIĘCEJ O
AQ-S800W-1BVEF AQ-S800W -1BVEF
Funkcje: Mechanizm kwarcowy Zasilanie – bateria Panel słoneczny Mute- całkowite wyciszenie Podświetlana tarcza Datownik  5 alarmów Stoper Timer  Czas światowy Tarcza 24h  Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana z tworzywa sztucznego Pasek  wykonany z tworzywa sztucznego  Wodoszczelność 100m Wymiary koperty: szerokość 42mm; grubość 11mm Waga: 33g  Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
AQ-S800W-1BVEF AQ-S800W -1BVEF
Jacek594
4 stycznia 2017
Zegarek bardzo przyjemny.Cena jest niska a jakość bardzo dobra.Odkąd go posiadam żadnych problemów nie było.Jeśli ktoś chciałby tani dobry zegarek to polecam.
Artur
26 lutego 2018
Mam go juz długo zegarek ciężko zajechać po paru latach zniszczyła mi się pasek wymiana na nowy troszkę schodzi biala farba z koronki zarysowane szkiełko ale bardzo wytrzymałe używam go jako mechanik w pracy domu Polecam tani i zgrabny 11mm grubości super szczególnie na małą rękę.
Casio AQ-S800W-1BVEF
319.00 zł280.00 zł