WYBRANE FILTRY

   Zegarki z kompasem

   Kompas w zegarku pomoże ci zawsze pozostać na właściwej drodze, już nigdy nie zabłądzisz i nie zboczysz ze ścieżki. Jeżeli jesteś spragniony przygód, lubisz wyzwania, survivalowe wyprawy, górskie wycieczki i nie unikasz adrenaliny, to zegarki z kompasem są właśnie dla Ciebie. To propozycja dla osób aktywnych, które lubią również sportowy styl. Mają charakterny design i są nasycone zaawansowanymi funkcjonalnościami. Niezawodni towarzysze outdoorowych przygód! Od teraz każda wyprawa w nieznane będzie pełna emocji, ale też gwarancji, że zawsze będziesz podążać w dobrym kierunku. 

   1 - 60 z 70 produktów

   Po co Ci kompas w zegarku? 

   Każdy z nas wie, czym jest kompas i do czego służy. Kompas w zegarku przeznaczony jest do wskazywania aktualnego zwrotu zegarka z uwzględnieniem 4 stron świata. Na pewno będzie to przydatna funkcja podczas pieszych wędrówek. Zegarek z kompasem w szybki i łatwy sposób pomoże ci ocenić, w jakim położeniu aktualnie się znajdujesz, będziesz miał większą kontrolę nad przebiegiem trasy. Zabierz go ze sobą na rejs statkiem czy morską wyprawę jachtem, może się przydać! 

   Zegarki z kompasem i inne jego funkcjonalności 

   Kompas w zegarku to niejedyna jego zaleta. To sportowe modele, które są przystosowane do użytkowania na świeżym powietrzu. Charakteryzują się solidną obudową, odporną na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. Ponadto są wodoodporne, a więc nawet deszcz nie zakłóci przebiegu Twojej trasy. Mogą być na pasku lub bransolecie, w drugiej wersji z pierwiastkiem elegancji. Posiadają datownik, sekundnik, wskaźnik rezerwy chodu, alarmy, timery, stopery, a nawet termometr i podświetlaną tarczę. Wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz. Mamy dla Ciebie zegarki z kompasem renomowanych producentów, z gwarancją wysokiej jakości poszczególnych komponentów, niezawodnej sprawności, estetycznego oraz solidnego wykonania. Jeśli szukasz równie zaawansowanych rozwiązań, w naszej ofercie znajdziesz także zegarki dla nurków czy zegarki do pływania