Zobacz podobne  
Zegarek Timex T2N720
Zegarek Timex T2N721
T2N720 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
WIĘCEJ O
T2N720 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
Funkcje: Mechanizm kwarcowy Zasilanie - bateria Sekundnik Podświetlenie INDIGLO  Datownik - dzień miesiąca Termometr Kompas Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana ze stali Pasek wykonany z tworzywa Wodoszczelność 100 metrów Wymiary koperty : 45 mm x 12 mm  Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek TIMEX Oryginalne opakowanie producenta Instrukcja obsługi Gwarancja na okres 36 miesięcy   Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę TIMEX sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki TIMEX sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora TIMEX, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym TIMEX. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i posprzedażowe.

OPINIE O
T2N720 Allied Intelligent Quartz Tide Temp Compass
Eryk071
23 grudnia 2016
Osobiście posiadam ten zegarek od niedawna bo to zaledwie 4 miesiące ale jestem z niego bardzo zadowolony.Zegarek ten jest stworzony dla osób, które w wolnych chwilach lubią aktywnie spędzać czas,szczególnie podróżując czy wspinajac się po górach.Do tej pory żadnej rysy,kilkanaście razy mokry od śniegu czy wody z kałuży a uszkodzeń jakichkolwiek brak.Zdecydowanie polecam wart swojej ceny ;)
Michał778
31 grudnia 2016
Zegarek na ręku mam już od roku dzień w dzień. Oprócz świetnego wyglądu znakomicie leży i przy swoim gabarycie nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu. Co do termometru - mierzy on temperaturę koperty także jeśli zegarek jest na ręku pomiar będzie niedokładny. Nie jest to jednak problemem bo idąc w góry czy na przechadzkę po lesie wystarczy przypiąć go do szelki plecaka i mamy dokładną temperaturę ;) Wskaźnika pływów nie miałem potrzeby używać, więc mogę powiedzieć tylko iż działa. Kompas - jest naprawdę dokładny pod warunkiem, że prawidłowo go skalibrujemy (dobrze robić to co jakiś czas), przydatna jest też możliwość ustawienia deklinacji. Podczas wycieczek wskazania nie odbiegały od wskazań tradycyjnego kompasu - można mu zaufać ;) Cała koperta wykonana jest wzorowo kolor nie wyciera się ani nie rysuje mimo intensywnego użytkowania. Szkiełko także wzorowo - ciężkie do zarysowania (jeszcze mi się ni udało) oraz po zamoczeniu w przyjemny sposób szybko pozbywa się wody ze swej powierzchni. Co ważne nie paruje (ani wewnątrz ani na zewnątrz), jest dość męczące w niektórych zegarkach. Jedyny minus jak dla mnie to brak pełnego kalendarza (co drugi miesiąc trzeba przestawić datownik) ale jest to błahostka. No i jeszcze jedno po roku musiałem ponownie ustawić główną wskazówkę (wskazującą temperaturę, pływy, kompas) niestety trochę się rozkalibrowała przez co błędnie wskazywała pomiary. Na szczęście można zrobić to w szybki i prosty sposób w ustawieniach zegarka - plus dla producenta, że pomyślał i o tym. Na koniec najważniejsze - mechanizm zegarka. Co prawda nie łączy się bezprzewodowo i nie nanosi poprawek ale za to działa naprawdę wzorowo. Godzina którą ustawiłem rok temu i poprawiałem jedynie przy zmianie czasu nadal pokrywa się z wzorcową - a o to przecież chodzi w zegarku - jest po prostu dokładny. Trochę się rozpisałem ale zawarłem chyba wszystko co warto wiedzieć o tym zegarku. W skrócie - POLECAM! warty swojej ceny bo pasuje zarówno na wyjście w teren jak i do stroju formalnego przy czym spełnia wszystkie swoje funkcje!
Timex T2N720
849.00 zł764.00 zł