WYBRANE FILTRY

   Zegarki z termometrem

   Akcesoria i dodatki sprawiają, że nasze życie jest znacznie przyjemniejsze. Zegarki z termometrem mogą być ciekawostką, która nie tylko jest interesującym gadżetem, ale również bardzo funkcjonalnym narzędziem. Dzięki temu w błyskawiczny i precyzyjny sposób sprawdzisz ciepłotę powietrza w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Już nie musisz szukać termometru, wystarczy spojrzeć na nadgarstek.

   1 - 43 z 43 produktów

   Chcesz wiedzieć, czym jeszcze Cię zaskoczymy? W Luxtime.pl znajdziesz wiele propozycji dodatkowych funkcjonalności w czasomierzach naręcznych. Wskaźnik temperatury powietrza to zaledwie ułamek tego, co przygotowaliśmy w tej kategorii. 

   Zegarek z termometrem na rękę – fajny gadżet, czy przydatne narzędzie?

   Dla jednych wyjazd na urlop to leżakowanie, zwiedzanie barów i opalanie się. Dla innych to doskonały czas na przygody, które pozwolą im zachować niezapomniane chwile. Czasomierze wyposażone w termometr mogą być wygodnym akcesorium dla pierwszej grupy, lecz dla drugiej, są one niemal podstawowym wyposażeniem.

   Decydując się na trekking górski, zmiany temperatury mogą być ogromnym zagrożeniem dla organizmu. W takich warunkach nawet przeziębienie lub przegrzanie staje się niebezpieczne, dlatego warto cały czas monitorować termometr. Jeśli będzie on w Waszym zegarku, z pewnością ułatwi Wam to pracę – w końcu wystarczy spojrzeć na swój nadgarstek. 

   Smartwatch, czy zegarek z wbudowanym termometrem?

   Będąc gadżeciarzem, który chciałby posiadać taką funkcjonalność z powodów czysto informacyjnych, wystarczy Ci wielozadaniowy smartwach. Jeśli jednak jesteś podróżnikiem i potrzebujesz dokładnych informacji, by zadbać o swoje bezpieczeństwo, koniecznie wybierz czasomierze z wbudowanym termometrem. Smartwach pobiera dane udostępniane przez bazy danych, dlatego mogą one różnić się od rzeczywistych wyników. Wewnętrzny sensor wykonujący pomiar ciepłoty powietrza będzie znacznie dokładniejszy i miarodajny.