WYBRANE FILTRY

   Smartwatch dla dziewczynki

   Zegarek smartwatch dla dziewczynki marki Garmin, z motywami księżniczek Disney - banner

   Nie tylko modne i praktyczne, ale przede wszystkim stanowiące drogę do samodzielności i lepszego zarządzania czasem - takie są smartwatche dla dziewcząt, które cieszą się niesłabnącą popularnością. To nieodłączny towarzysz codziennego życia każdej małej damy, a dla rodziców – gwarant bezpieczeństwa. Czy zastanawiasz się nad takim prezentem dla swojej pociechy? Poznaj, jak idealny model wybrać!

   czytaj więcej

   Złote zasady wyboru smartwatcha dla dziewczynki

   Rozważasz zakup smartwatcha dla swojej dziewczynki? Zwróć uwagę na:

   • Rozmiar koperty: nie większy niż 45 mm;
   • Materiał: najlepiej to lekkie, ale bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne;
   • Wodoodporność: smartwatch powinien mieć klasę co najmniej 30 m, aby zapewnić ochronę przed przypadkowym zamoczeniem;
   • Wydolność baterii: im większa, tym lepiej; 600 mAh zapewni kilka dni użytkowania;
   • Wymienna bransoleta: umożliwi odświeżenie wyglądu zegarka lub wymianę w razie uszkodzenia;
   • Estetyka dopasowana do wieku;
   • Funkcje wspierające ulubione aktywności dziecka.

   Funkcje przydatne w smartwatchach dla dziewczyn

   Zegarki smartwatch dla dziewczynek oferują różnorodną funkcjonalność, która pozwala dopasować je do wieku, charakteru i zainteresowań dziecka. Jakie funkcje warto brać pod uwagę?

   Przycisk SOS, funkcje lokalizacyjne i połączenia głosowe to narzędzia zwiększające bezpieczeństwo. Monitorowanie snu, krokomierz, funkcje fitness i zdrowotne pomogą w śledzeniu rozwoju dziecka. Ponadto warto poszukać takich opcji, jak: ,,Znajdź mój telefon', personalizacja tarczy zegarka, harmonogram lekcji, kalkulator, gry.

   Pierwszy Smartwatch dla 7-latki

   Pierwszy tradycyjny zegarek zwykle kupowany jest dla dziecka, które potrafi odczytać cyfry i zrozumieć działanie wskazówek - około 6-7 lat. Z zegarkami cyfrowymi radzą sobie już młodsze dzieci, dlatego pierwszy smartwatch zazwyczaj kupowany jest dla dziewczynki, która skończyła 4 lata. To urządzenie staje się szczególnie użyteczne dla dzieci powyżej 7 roku życia.

   Smartwatch, oferujący listę zadań i przypomnienia, może okazać się cennym wsparciem w organizowaniu nowych obowiązków szkolnych. Bezpieczeństwo jest nadal najważniejsze, a jednocześnie, szkolne życie zaczyna wymagać od Twojej pociechy większej samodzielności. W takim kontekście, zegarek dotykowy dla dziewczynki z opcją dzwonienia, wideorozmów i przyciskiem SOS może okazać się niezastąpiony.

   Zegarek smartwatch dla dziewczynki, na silikonowym pasku
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki Vector Smart, na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego

   Smartwatch dla 8-latki - czas na dodatkowe funkcje

   Osiem lat to wiek, w którym dzieci zwykle uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, wyładowując energię. Wybierając smartwatch dla dziewczynki, pomyśl o funkcjach, które pozwolą Ci analizować, jak aktywność wpływa na kondycję Twojej pociechy - krokomierz, pomiar dystansu, czujniki zdrowia. Funkcja SOS umożliwiająca szybki kontakt z rodzicem, może złagodzić jej lęk przed obcymi.

   Smartwatch dla dziewczynki w wieku 9 lat

   W wieku 9 lat dziewczynki często są niechętne nowym wyzwaniom. W tym przypadku wirtualne nagrody za realizację codziennych zadań mogą okazać się pomocne. Dziewięciolatki coraz częściej szukają swojego towarzystwa i mogą łatwo ulec wpływom innych. W takim okresie zegarek z kartą SIM może pomóc Ci lepiej chronić Twoją córkę i zachęcić do utrzymania kontaktu poprzez interesującą formę wideorozmów.
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki Garett, z kartą SIM, na pasku wykonanym z tworzywa sztucznego
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki mark Hagen, na różowym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego

   Smartwatch dla 10-latki wspierający zarządzanie czasem

   W wieku 10 lat, kiedy obowiązki szkolne i domowe stają się bardziej wymagające, zegarek z listą zadań do wykonania i przypomnieniami może pomóc w zarządzaniu czasem. Smartwatch z planem lekcji i funkcjami sportowymi może okazać się niezastąpiony dla dziewczynki, która zaczyna nabierać większej sprawności ruchowej. Dodatkowo, możliwość personalizacji tarczy zegarka umożliwi dziewczynce wpływanie na swoje otoczenie, kreowanie indywidualnego stylu i łatwiejsze dopasowanie się do grona rówieśników. W końcu, możliwość wyboru koloru smartwatcha sprawi, że nawet 10-latka poczuje się wyjątkowo, mając zegarek, który idealnie pasuje do jej stylu.

   Smartwatch dla 11-latki

   Kiedy dziewczynka skończy 11 lat, zaczyna pragnąć większej niezależności i coraz częściej spotyka się ze swoimi przyjaciółkami, nie zawsze informując Cię o tym. Właśnie w tym czasie doskonałym rozwiązaniem jest smartwatch dla dziewczynki, który wyposażony jest w lokalizator oraz dyskretny system monitorowania dźwięków. Ten inteligentny gadżet jest także nieocenionym narzędziem w nauce, ponieważ zawiera wbudowany kalkulator, który przyda się do rozwiązywania zadań domowych. Dodatkowym atutem jest funkcja fotografowania, której dziewczynki mogą używać podczas spotkań ze swoimi przyjaciółkami.
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki Vector Smart, na czarnym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki marki Techmade, na kolorowym pasku wykonanym z tworzywa sztucznego

   Smartwatch dla 12-letniej dziewczynki

   Decydując się na zakup smartwatcha dla 12-letniej dziewczynki, możesz już zrezygnować z funkcji monitorowania. W tym wieku zaczynają się jednak liczyć inne opcje, które smartwatch może oferować:

   • Licznik kroków, pomiar dystansu i pulsometr, dzięki którym można kontrolować, czy dziewczynka prowadzi wystarczająco aktywny tryb życia.
   • Monitorowanie snu – u dwunastolatek zmienia się zapotrzebowanie na sen, dlatego warto analizować jego długość i jakość.

   Kolorowe propozycje smartwatchy

   Gadżet w kolorze różowym to nie jedyna opcja dla młodej damy – wybierz spośród różnorodnych, kolorowych propozycji, które oferuje marka Garett. Traktuj to jako drogowskaz, gdyż smartwatche nie są ograniczone wiekowo. Ich design jest na tyle zróżnicowany, że potrafi zachwycić zarówno młodsze dzieci, jak i młodzież. Odkryj najbardziej atrakcyjne propozycje!
   Kolorowy zegarek smartwatch marki Garett, na różowym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki, na czerownym pasku, wykonanym z silikonu

   Smartwatche Garmin dla dzieci

   Garmin zdobywa serca młodych dam dzięki swojej bajkowej stylistyce prosto z produkcji Disneya. Kolorowa, wzorzysta obudowa, która jest wodoodporna, ukrywa w sobie baterię o długim czasie pracy oraz unikalne funkcje. Garmin oferuje dwa modele smartwatchy: Vivofit jr. 2 i 3. Oba modele nie różnią się zbytnio możliwościami, ale różnią się designem - pierwszy ma formę opaski z dziewczęcymi wzorami Disneya, drugi natomiast przypomina bardziej klasyczny zegarek.

   Smartwatche Rubicon dla dzieci

   Rubicon umieszcza bezpieczeństwo na szczycie swojej listy priorytetów. Dzięki technologii GPS, LBS i WiFi, ten dotykowy zegarek dla dziewczynki śledzi jej lokalizację w czasie rzeczywistym i udostępnia te informacje poprzez dedykowaną aplikację. Za pomocą GEOogrodzenia, zegarek poinformuje Cię, gdy Twoje dziecko oddali się od wyznaczonych granic. W sytuacji, gdy dziewczynka poczuje się niebezpiecznie, wystarczy, że naciśnie przycisk SOS, aby skontaktować się z Tobą.
   Zegarek smartwatch dla dziewczynki Rubicon

   Smartwatche Garett dla dzieci

   Garett, znana marka smartwatchy, proponuje inteligentne zegarki z różnorodnym designem, które oferują podobne funkcje jak model Rubicon. Dzięki miejsca na kartę SIM i możliwości synchronizacji z telefonem rodzica, te smartwatche zapewniają Ci pełny dostęp do informacji na temat zdrowia, aktywności, położenia i trasy Twojego dziecka.
   Zegarek smartwatch Garett dla dziewczynki, na różowym pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego
   Smartwatch dla dziewczynki charakteryzuje się nie tylko szeroką funkcjonalnością, ale również solidnym wykonaniem. Jest odporny na krótkotrwałe zanurzenia w wodzie, zachlapania oraz pył, a jego bateria pozwala na kilka do kilkunastu dni pracy (w zależności od intensywności korzystania) po pełnym naładowaniu, które trwa zaledwie nieco ponad 2 godziny. W większości modeli smartwatchy Garett dla dzieci mają polskie menu i kolorowy ekran, a niektóre modele umożliwiają sterowanie za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie lub pod ekranem. Dzięki temu smartwatch dla dziewczynki to produkt, który nie tylko chroni i wspiera jej rozwój, ale również jest praktyczny i estetycznie wykonany.

   Smartwatch na kartę SIM

   Smartwatch na kartę SIM daje Ci możliwość skontaktowania się z córką na wiele różnych sposobów, takich jak rozmowy głosowe bez potrzeby używania smartfona, rozmowy wideo, przycisk SOS do wezwania pomocy w przypadku niebezpieczeństwa czy możliwość przesyłania wiadomości głosowych. Większość modeli jest także wyposażonych w aparat, który umożliwia Twojej córce robienie zdjęć z przyjaciółkami i udostępnianie ich w czasie rzeczywistym.
   Zegarek smartwatch na kartę SIM, na niebieskim pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego

   Smartwatch dla dziewczynki z GPS

   Rozumiesz wartość bezpieczeństwa swojego dziecka, nieprawdaż? Nie ma lepszego urządzenia, które by pomagało w tej kwestii, niż smartwatch z wbudowanym GPS. Ta technologia pozwala Ci zawsze być na bieżąco z lokalizacją Twojego dziecka, nawet gdy jesteś z dala.

   Wykorzystując pełne możliwości lokalizatora, smartwatch dla dziewczynki przenosi doświadczenia z monitoringu lokalizacji na wyższy poziom. Możesz zdefiniować tzw. GEO-ogrodzenie, czyli wyznaczyć obszar bezpieczeństwa dla Twojego dziecka. Przekroczenie tego obszaru skutkuje natychmiastowym powiadomieniem i zapisem ścieżki, którą przeszła Twoja córka.

   Z GPS-em zegarek dla dziewczynki oferuje także dużo zabawy dla młodych użytkowniczek. Umożliwia on odtwarzanie pokonanej trasy, obliczanie jej długości oraz prędkości. Smartwatch staje się w ten sposób motywatorem do aktywności, stymuluje ciekawość i pozwala na zdrową rywalizację z rówieśnikami dzięki mobilnej aplikacji.

   Smartwatch na Pierwszą Komunię Świętą

   Komunia Święta to wspaniała okazja, aby obdarować swoją córkę smartwatchem. W wieku 9 lat tego rodzaju prezenty sprawiają największą radość. Bogactwo kolorów i mnogość funkcji multimedialnych dostarczają wiele radości i ułatwiają codzienne życie. Smartwatch dla dziewczynki można znaleźć w asortymencie wielu prestiżowych marek, dzięki czemu możesz liczyć na jego niezawodność.
   Zegarek-smartwatch-dla-dziewczynki-Garmin
   Jaki smartwatch na Komunię dla dziewczynki wybrać? Najważniejsze, aby odpowiadał jej gustom, ponieważ tylko wtedy będzie chętnie noszony na co dzień. Jeśli dodatkowo pozwoli na zabawę, robienie zdjęć, dzwonienie czy monitorowanie aktywności, z pewnością okaże się idealnym wyborem. Warto poszukać idealnego modelu w ofercie Garett (np. Kids Rock czy Spark), a także Garmin (biały Vivofit jr. 3 czy różowy jr 2. z serii Disney Princess będą dobrym wyborem na Komunię).

   Wybierz z markowymi zegarkami smart dla dziewczynki w Luxtime.pl

   W Luxtime.pl oferujemy inteligentne zegarki dla dziewcząt tylko od najbardziej cenionych marek na rynku. W naszej ofercie dominują modele Garett, które zdobyły Nagrodę Rodziców 2021. Nie zabrakło też zegarków VectorSmart, Rubicon oraz Garmin, wszystkie z najpopularniejszymi motywami z komiksów i bajek. Każdy z nich oferuje różnorodne funkcje i design, aby idealnie dopasować smartwatch do stylu życia i preferencji Twojej córki.