Spotkanie z Ryszardem Pawłowskim

Spotkanie z Ryszardem Pawłowskim

W dniu 27.06.2013 r. w Klubie Inwestora w Katowicach w ramach projektu "Śląski Biznes zdobywa szczyty", odbyło się zorganizowane przez LuxTime, pierwsze z planowanego cyklu spotkań z wybitnym polskim himalaistą Ryszardem Pawłowskim. Uczestnicy oprócz ponad godzinnego pokazu prezentującego w dużym skrócie najważniejsze osiągnięcia, z osobistym komentarzem naszego gościa, mieli również możliwość poznać nieznane i ciekawe epizody oraz zagadnienia wspinaczki od tzw. kuchni. Wspomniany projekt to inicjatywa w ramach której zorganizowane zostaną dwa wyjazdy, w których liderem będzie Ryszard Pawłowski a których terminarz i plan przedstawiają się następująco:

  • Grudzień '13 - Kilimanjaro - oprócz wejścia na najwyższy szczyt kontynentu afrykańskiego plan obejmuje safari oraz 4 dniowy pobyt "regeneracyjny" na Zanzibarze
  • Kwiecień/Maj '14 - Treking Nepal - w planie zwiedzanie: Katmandu, Lukla, Namche Bazar, Khumjung; Treking: przejście przez kilka cztero i pięciotysięcznych szczytów  - zapierające dech widoki ośmiotysięczników dostępnych "na wyciągnięcie ręki". Na zakończenie podejście do obozu drugiego pod Mount Everest na 6000 metrów.
Ryszard Pawłowski
Osoby zainteresowane szczegółowym planem wypraw oraz ich kosztem prosimy wysyłanie zapytań pod adres biuro@luxtime.pl lub kontakt telefoniczny poprzez infolinię 32 888 50 50.

Na zakończenie spotkania każdy z przybyłych gości otrzymał najnowszą książkę "40 lat w górach" z osobistą dedykacją i autografem Ryszarda Pawłowskiego.

 
 
Opracowanie: LuxTime - Konrad Marszałek

 

ornament