O sklepie

"Zegarki to Nasza pasja"

LuxTime.pl to przede wszystkim tysiące zadowolonych klientów - jako marka istniejemy na rynku od 2003 roku. Sklep powstał jako nowa wersja działającego od 2007 roku sklepu internetowego w odpowiedzi na rosnące wymagania naszych klientów, oczekujących większej przejrzystości, funkcjonalności a także zastosowania rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo obsługiwanych transakcji.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w 2013 roku otworzyliśmy pierwszy Salon LuxTime w Katowicach, po sukcesie którego w 2015 roku powstał kolejny w Jaworznie.

Doświadczenie, które udało nam się przez ten czas zdobyć, wykorzystujemy do ciągłego podnoszenia poziomu świadczonych przez nas usług oraz obsługi sprzedaży. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty, wprowadzając kolejne marki oraz najnowsze modele zegarków.

Zegarek to dla nas nie tylko urządzenie czy element ubioru, ale sposób na wyrażenie siebie.

NASZA FILOZOFIA

  • Potrafimy słuchać. Potrzeby i preferencje klientów są w centrum naszej uwagi. Stale monitorujemy opinię naszych klientów na temat świadczonych przez nas usług oraz pracy samej firmy. Jesteśmy otwarci na zmiany służące poprawie jakości wykonywanej przez nas pracy.
  • Jesteśmy odpowiedzialni. Zawsze wywiązujemy się z przyjmowanych zobowiązań a wzajemne relacje budujemy na zaufaniu.
  • Działamy zgodnie z etyką biznesu, która ma podstawowe znaczenie dla sposobu prowadzenia naszej działalności. Wyznajemy jasne reguły i działamy według ogólnie akceptowanych zasad.
  • Naszym kapitałem jest wiedza, a celem zrównoważony rozwój. W naszej działalności wykorzystujemy własne wieloletnie doświadczenia i łączymy je z nowoczesnymi, światowymi standardami w sprzedaży internetowej.
  • Dbamy, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania Klientów.
  • Każdy z dostępnych w naszym sklepie zegarków, jest produktem oryginalnym, autentycznym, wyprodukowanym przez właściciela umieszczonego na nim znaku towarowego.

 

Dziękujemy za zaufanie!
Obsługa sklepu
LuxTime.pl