PŁATNOŚCI

Płatności

GOTÓWKA

Decydując się na odbiór osobisty w jednym z Salonów LuxTime, możecie Państwo zapłacić gotówką. Aby wybrać ten sposób płatności w trakcie składania zamówienia proszę zaznaczyć opcję "Odbiór osobisty" a poniżej "Gotówka"

Wykaz Salonów LuxTime oraz potrzebne dane adresowe i kontaktowe wraz ze wskazówkami dojazdu, znajdziecie Państwo w dziale KONTAKT

 


 

PRZELEW

Przelew bankowy to najprostsza forma zapłaty. Po złożeniu zamówienia na wybrany produkt wykonujecie Państwo przelew na nasze konto firmowe. Dane dotyczące wpłaty otrzymacie Państwo w wiadomości email bezpośrednio po złożeniu zamówienia. Szczegóły dotyczące zamówienia są również widoczne po zalogowaniu w zakładce "Mój Panel" Wpłaty przyjmujemy na konto:

SECTRA Sp. z o.o.
ul. Uniwersytecka 13
40-007 Katowice
Rachunek bankowy 75 1160 2202 0000 0003 3926 3356
 
Aby zapłacić przelewem bankowym podczas składania zamówienia prosimy o wybranie formy płatności: "Przelew" przedpłata na konto
 


PŁATNOŚĆ KARTĄ

Płatności natychmiastowe kartą kredytową lub płatniczą, są w naszym sklepie obsługiwane przez sprawdzony i bezpieczny system obsługi płatności PayU. Jeżeli chcecie Państwo wybrać ten sposób płatności, składając zamówienie  prosimy o wybór odpowiedniej opcji.

 


 

ZAKUP RATALNY

Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na zakup ratalny, jest to możliwe poprzez zintegrowany z naszym sklepem serwis eRaty prowadzony przez Santander Consumer Bank w dwóch wariantach:

Raty 3x0 tj. 12 rat zero procent. Promocja obejmująca wybrane marki Więcej >>>

Raty Internet - pozostali producenci

W celu wybrania tego sposobu płatności prosimy o zaznaczenie tej opcji w trakcie składania zamówienia

 


 

 PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierając tę opcje płatności macie Państwo możliwość zapłaty za zamówiony towar bezpośrednio kurierowi UPS podczas odbioru przesyłki. Z uwagi na przyjęty system rozliczeń z Firmą Kurierską, maksymalna kwota pobrania to 3.000 zł. 
Aby zapłacić za zamówiony towar w momencie otrzymania przesyłki kurierskiej, podczas składania zamówienia prosimy o wybranie formy płatności: "Przy odbiorze"
 

 

Zapraszamy na zakupy

Obsługa Sklepu

LuxTime.pl 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl