WYBRANE FILTRY

   Zegarki Charles BowTie

   Charles BowTie

   Charles BowTie to nietuzinkowa marka szwajcarskiego pochodzenia. Zwracają uwagę wielobarwnym i nietuzinkowym projektami  tarcz, które przyciągają wzrok  na nadgarstku. Te designerskie czasomierze  inspirowane są kulturą Wielkiej Brytanii. Każdy model ma nazwę jednego z miast Zjednoczonego Królestwa. Poznaj te efektowne czasomierze i wybierz model dla siebie. 

   Charles BowTie - szwajcarskie zegarki z brytyjską duszą

   Charles BowTie jest młodą marką, została stworzona przez Erica Lotha w 2017 roku i w krótkim czasie podbiła serca wielu użytkowników.

   Zegarek Charles BowTie kolorowy na pasku


   Do każdego zegarka Charles BowTie dołączona jest muszka

   Zegarki Charles BowTie łączą w jedno szwajcarską jakość z angielskim stylem. Czy wiesz, że do każdego zegarka z linii z kolekcji Roundel dołączany jest brytyjski akcent w postaci muchy? Tarcza zegarka przykuwa uwagę niebanalnym designem oraz kolorystyką wprawiając w dobry nastrój. Koperta oraz mechanizm wykonane są ze szwajcarską dokładnością.


   W bogatym portfolio marki można znaleźć modele unisex, które mogą z powodzeniem nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Marka Charles BowTie oferuje zarówno zegarki w stonowanych, jak i ekstrawaganckich barwach.

   Zegarek Charles BowTie w stonowanym granatowym kolorze

   Charles BowTie - szwajcarska jakość

   Biały zegarek Charles BowTie na pasku

   Zegarki Charles BowTie charakteryzują się nie tylko kolorowym designem, ale także wysoką jakością wykonania. Każdy model wyprodukowany jest z wytrzymałej stali szlachetnej 316L, która nie uczula, dlatego może być noszona nawet przez wrażliwe osoby. Tarcza przykryta jest szkłem mineralnym wysokiej jakości. Cechą charakterystyczną jest bardzo cienka koperta tylko 6 mm grubości i 40 mm szerokości. Wszystko to sprawia, że czasomierze pasują niemal do każdej stylizacji.


   Każdy czasomierz Charles BowTie wyposażony jest w szwajcarski mechanizm Ronda charakteryzujący się długą żywotnością baterii oraz dokładnością w odmierzaniu czasu. Zegarki mają wodoszczelność 3 BAR, dzięki temu są odporne na zachlapania.

   Wodoszczelny zegarek Charles BowTie

   Autoryzowany sklep marki Charles BowTie– Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

   Zegarki Charles BowTie ze stali szlachetnej

   Luxtime.pl jest autoryzowanym punktem sprzedaży zegarków Charles BowTie. Oferujemy tylko w 100% oryginalne zegarki od oficjalnego dystrybutora - PRO WATCHES. Do każdego zegarka dołączona jest instrukcja w języku polskim, 2-letnia gwarancja na zegarek oraz 3-letnia gwarancja na baterię.