Zegarki dotykowe - LuxTime - Autoryzowany Sklep Internetowy
WYBRANE FILTRY

   Zegarki dotykowe

   Zaawansowana technologia coraz bardziej nas zaskakuje. Również wśród zegarków stosuje się coraz nowocześniejsze rozwiązania, które mają na celu zwiększenie ich funkcjonalności. Należą do nich zegarki dotykowe, czyli z ekranem dotykowym, które najczęściej stosowane są w sportowych zegarkach, tzw. smartwatchach. Obecnie trend ten tak bardzo się rozpowszechnił, że dotykowy ekran znajdziemy również w zegarkach bardziej eleganckich czy casualowych. Oznacza to, że zegarki dotykowe to już nie tylko modele dla fanów aktywności fizycznej.

   Dotykowe zegarki – wielofunkcyjne czasomierze

   Pojawienie się dotykowych zegarków było rewolucją na rynku zegarmistrzowskim. Jednym z liderów na tym obszarze jest firma Tissot, która oferuje kilka serii czasomierzy z ekranem dotykowym, jak Tissot Racing-Touch ,Tissot T-Touch Expert-Solar, Tissot Sea-Touch, Tissot T-Touch Classic, Tissot T-Touch Expert, czy Tissot T-Touch II. Na szczególną uwagę zasługuje seria Tissot T-Touch Expert-Solar, który bazuje na mechanizmie solarnym, co oznacza, że takich zegarków nie nakręcamy, ani nie ładujemy. Pracuje on dzięki promieniowaniu słonecznemu. Zegarki dotykowe posiadają także wiele funkcji, które przydadzą się zarówno na co dzień, jak też podczas aktywności fizycznej. Znajdziemy w nich barometr, wysokościomierz, chronograf i alarm. Niektóre z takich modeli można połączyć ze smartfonem, co znacznie rozszerza ich funkcjonalność.

   Dotykowe zegarki to także propozycja dla kobiet. Ich design został dostosowany do kobiecych preferencji. Wzbogaca się je nawet o prawdziwe diamenty, a innym razem stosuje się mniej i bardziej bogate zdobienia. W takim wydaniu prezentują się bardzo elegancko i stylowo, zachwycą niejedną miłośniczkę dobrego stylu. Zegarki dotykowe łącza więc oryginalny design, nowoczesną technologię i wygodę obsługi. Są wodoodporne, a te wykonane z najbardziej solidnych materiałów, również odporne na wstrząsy i uderzenia.

   1 - 47 z 47 produktów