WYBRANE FILTRY

   Zegarki eleganckie

   Szyk, styl i wykwintność, w dobrym guście, ze smakiem i z klasą…elegancję możemy interpretować na wiele sposobów, niektórzy mają z nią do czynienia na co dzień, inni z kolei spotykają się z nią tylko przy okazji ważnych wydarzeń i uroczystości. Zegarki eleganckie są coraz częściej nieodzownym elementem stroju kobiety i mężczyzny.

   Na pewien czas pożegnaliśmy się z modą na czasomierze, które noszono tylko ze względu na ich praktyczne zastosowanie przez niewiele osób. Dzisiaj prawdziwi kolekcjonerzy mogą pochwalić się kilkunastoma, a nawet kilkudziesięcioma zegarkami. Różnią się kolorem, kształtem, formą, funkcjonalnością i tym samym przeznaczeniem. Kolekcję wzbogacają eleganckie zegarki, których przedstawicieli znajdziesz w naszej ofercie. Szukasz zegarka o zachwycającej szykowności, do stylizacji na specjalne okazje?

   Zegarki eleganckie dla dżentelmenów 

   Pomimo, że czas odmierzamy za pomocą smartfona, to zegarek na nadgarstku jest obecny u wielu mężczyzn. Wspaniale prezentuje się zarówno przy sportowym t-shircie, jak też eleganckim garniturze. W drugim przypadku czasomierz powinien być biżuteryjnym dodatkiem, którego bransoleta pasować będzie do innych podobnych biżuteryjnych akcentów, jak spinki do mankietów czy guziki przy marynarce, z kolei pasek do butów i paska. Eleganckie zegarki męskie występują w tych dwóch wariantach – ze skórkowym paskiem i bransoletą ze stali szlachetnej. Zegarki eleganckie bazują na analogowych tarczach, wskazówki są wyraźne, a indeksy mogą być zastąpione cyframi rzymskimi lub arabskimi. Tarcza najczęściej biała, ale niektórzy decydują się na ciemną, która bardzo efektownie prezentuje się przy czarnej czy grafitowej marynarce. Już klasyką stała się złota lub srebrna koperta. 

   Eleganckie zegarki w kobiecym stylu

   Kobiety lubią błyszczeć, jedne mniej, inne bardziej. Damskie zegarki eleganckie zazwyczaj mają bransoletę, czasami mocno zdobioną i błyszczącą, innym razem delikatną i subtelną. To także zegarki nałogowe, o tarczach w jasnym i ciemnym kolorze. Od pewnego czasu prawdziwym hitem kolorystycznym wśród biżuterii jest różowe złoto. W takiej wersji również znajdziesz damski elegancki zegarek w naszej ofercie.