WYBRANE FILTRY

   Zegarki klasyczne

   Człowiek od zarania dziejów dążył do okiełznania czasu. Nim jednak dotarł do momentu, że zegarek stał się przedmiotem dostępnym dla każdego, minęło wiele wieków. Te naręczne zyskały popularność dopiero w czasie I wojny światowej. Po latach triumfu wydawałoby się, że zegarki ponownie odchodzą w zapomnienie, tym bardziej, że współcześnie do odmierzania czasu służy wiele urządzeń, jednak zegarki na rękę mają się dobrze.

   Być może zmieniła się nieco ich rola, ale dla wielu osób jest on istotnym elementem budującym wizerunek właściciela. Za symbol prestiżu i wyznacznik stylu uznawane są klasyczne zegarki.

   Zegarek klasyczny – elegancja tkwi w prostocie

   Zegarek zbyt rzucający się w oczy nie jest dobrym wyborem, szczególnie jeśli zależy nam na budowaniu wizerunku osoby kompetentnej, godnej zaufania. Charakter naszej pracy wymagający oficjalnego stroju i nienagannego wizerunku warto podkreślić odpowiednio dobranym zegarkiem.

   W tej roli najlepiej sprawdzają się zegarki klasyczne – minimalizm i prostota w dobrym stylu. Chociaż zegarek klasyczny zwykle kojarzony jest z mężczyznami w garniturach, to jednak współczesne kobiety biznesu, ale i panie ceniące w ubiorze klasyczną elegancję sięgają po gustowne zegarki damskie, których delikatność i ponadczasowy wygląd jest perfekcyjnym dopełnieniem stylizacji.

   Jaki powinien być zegarek klasyczny?

   Niewielka, płaska koperta w stonowanej kolorystyce, tarcza biała lub czarna, skórzany pasek bądź delikatna bransoleta. Całość bez zbędnych ozdobników i komplikacji. Jeśli już decydujemy się na model posiadający dodatkowe funkcje, to wybierajmy te zegarki klasyczne, w których komplikacje to prawdziwy kunszt zegarmistrzowski. Pamiętajmy, że zegarek kształtuje wizerunek, “mniej znaczy więcej”.

   Modowe trendy ciągle się zmieniają, a klasyka jest wieczna. W naszym sklepie bez problemu kupisz zegarek klasyczny męski i damski dla siebie lub bliskiej osoby. Każda ceniona marka ma w swej ofercie ponadczasowe modele. Wybór zależy od Ciebie.