WYBRANE FILTRY

   Zegarki z bransoletą regulowaną

   Można mieć zegarek na pasku lub na bransolecie. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady. Wybierając drugi wariant, warto uwzględnić również zegarki z regulowaną bransoletą, które z łatwością dopasujemy do obwodu swojego nadgarstka. Świetnie sprawdzają się też na prezent, jeżeli chcemy mieć gwarancję, że zegarek na pewno będzie pasował do nowego właściciela. Zegarki z bransoletą regulowaną występują w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

   To zarówno modele o eleganckiej i szykownej stylistyce, jak też o bardziej sportowym i uniwersalnym charakterze.

   Zegarki z regulowaną bransoletą – praktyczna biżuteria 

   Zegarki z bransoletą regulowaną charakteryzują się trwałością, szczególnie że producenci coraz bardziej koncentrują się na wyborze wysokiej jakości materiałów. Wykonuje się je bardzo często ze stali szlachetnej, którą można polerować i tym samym przez długi czas użytkowania cieszyć się pięknym i estetycznym wyglądem zegarka. W przypadku pasków nierzadko konieczna jest regularna ich wymiana, co dotyczy tych, które wykonuje się z mniej trwałych materiałów. 

   Zegarki na regulowanej bransolecie prezentują się bardzo elegancko, mają biżuteryjny charakter, z powodzeniem mogą zastąpić klasyczną bransoletkę, zachowują swoją praktyczną funkcję. Ponadto występują w wielu wariantach kolorystycznych. Wśród najpopularniejszych jest oczywiście złoto i srebro, a w ostatnim czasie wśród kobiet zaczął dominować trend różowego złota. 

   Bardzo oryginalną i modną opcją jest zegarek na bransolecie siatkowej, jednocześnie uznaje się go za najbardziej uniwersalny. Świetnie pasuje do eleganckich i casualowych stylizacji, można go nosić za no dzień i specjalne okazje. Siatkowa bransoleta wykonana ze stali szlachetnej jest bardzo trwała, ponadto doskonale dopasowuje się do kształtu nadgarstka, zapewniając komfort noszenia.