WYBRANE FILTRY

   Zegarki z diamentami

   Zegarki należą do dodatków biżuteryjnych, które są uzupełnieniem każdej stylizacji. Każda kobieta marzy o tym, aby błyszczeń, niektóre bardziej, inne nieco mniej. Wybierają więc biżuterię emanującą blaskiem, subtelnie lub bardzo wyraziście. Zegarki z diamentami zwracają uwagę refleksami światła. „Diamonds are a girl’s best friend…” śpiewała Marilyn Monroe i jest to niezaprzeczalna prawda obowiązująca do dzisiaj. Zegarki wysadzane diamentami posiadają swój niepowtarzalny urok.

   Błyszczą, dzięki czemu będą alternatywą dla eleganckich bransoletek. W bardziej minimalistycznej formie pięknie prezentują się w casualowych stylizacjach i wpadają w oko miłośniczkom bardziej stonowanych dodatków, ale jednak z blaskiem.

   Oszroniony luksus

   Obecność diamentów wskazuje na klasę premium. Wszystko, co się błyszczy wydaje się nam wyższej jakości, bardziej luksusowe i eleganckie. To m.in. z tego powodu zegarki z diamentami skradły już serca miliona kobiet na całym świecie. Zdobią tarcze, delikatnie je rozświetlając i kusząco błyszcząc na jasnej, ciemnej lub kolorowej powierzchni. Wspaniale komponują się ze słonecznymi slifami i kopertami o wysokim połysku. Mogą być na bransolecie, ale również na pasku. W bardziej klasycznej wersji zegarki wysadzane brylantami mają jasną tarczę, która subtelnie zaznacza obecność błyskotek. W nowoczesnym wydaniu tarcze są ciemne, podkreślają mocniej połyskujące diamenty, wydobywając z nich maksymalny blask. 

   Zegarki z brylantami w minimalistycznej formie 

   Diamenty sprawiają, iż zegarki stają się bardziej ozdobne, nie potrzebują więcej dodatków, aby przyciągać wzrok. Dlatego projektanci bardzo często decydują się na prosty design, eksperymentując jednak z kolorami. Łącza np. brązowy pasek z granatową tarczą lub czarną tarczę z bordowym paskiem. Już nikogo nie zaskakuje zestawienie ze sobą złota i srebra. Zegarki z brylantami to piękne połączenie luksusu i blasku z prostotą i artystycznym kunsztem. Zobacz także inne nasze produkty, takie jak złote zegarki czy zegarki luksusowe