WYBRANE FILTRY

   Zegarki z pulsometrem

   Aktywność fizyczna i stałe monitorowanie parametrów swojego organizmu pozwala nam nie tylko osiągnąć zadowalającą sylwetkę, ale także na poprawienie stanu zdrowia. Zegarki z pulsometrem to narzędzie, dzięki któremu nie tylko zweryfikujecie postęp kondycyjny, poziom zmęczenia, ale także lepiej poznacie swoje ciało i jego możliwości. Jeśli nie jesteś osobą obojętną na wydajność własnych sił, to produkty dostępne w tej kategorii, są stworzone właśnie dla Ciebie.

   1 - 60 z 181 produktów

   Pulsometr to narzędzie przydatne zarówno w codziennym życiu, jak i treningu, dlatego starajcie się wykorzystywać jego potencjał. Zachęcamy do zapoznania się z wyposażeniem, które przygotowaliśmy dla najbardziej wymagających osób.

   Zegarki mierzące puls w sportowym stylu – wygoda i funkcjonalność

   Pulsometr to nic innego jak funkcja, która mierzy Wasze tętno. Jest to wyposażenie najnowszych zegarków sportowych, które wykorzystywane są przez zawodników podczas treningów lub nawet zawodów, np. podczas biegu. Mogą oni nie tylko monitorować swój postęp kondycyjny, ale także dochodzić do granic możliwości w bezpieczny sposób.

   Nieważne, czy jesteś amatorem, czy startujesz już w zawodach. Możesz skorzystać z potencjału zegarków z pulsometrem, które posiadają dużo więcej funkcji, programów i czujników. Dzięki takim akcesoriom szybciej wyprzedzisz swoją konkurencję i pozostawisz ich daleko w tyle. 

   Sportowy styl i funkcjonalność na każdą kieszeń

   Obawiasz się, że profesjonalny czasomierz z pulsometrem kosztuje zbyt dużo? Spokojnie! Dostosowaliśmy naszą ofertę dla użytkowników z każdym budżetem. Posiadamy m.in. sportowe zegarki za kilkaset złotych, które będą świetnym wstępem do aktywnego trybu życia.

   Z nami nie musisz obawiać się, że Twoja inwestycja nie będzie satysfakcjonująca. Gwarantujemy produkty dla każdego – niezależnie od ich stylu, zaawansowania, czy budżetu.