WYBRANE FILTRY

   Zegarki z wysokościomierzem

   Zegarki wielofunkcyjne, prawdziwy niezbędnik każdego fana amatorskich oraz profesjonalnych wypraw górskich. Zegarki z wysokościomierzem muszą cechować się szczególną wytrzymałością i trwałą konstrukcją, która przetrwa w każdych warunkach. Wysokościomierz, który jest jedną z podstawowych funkcji tych zegarków, pozwala na dokładne określenie wysokości, na której właśnie się znajdujesz. Jest ona obliczana na podstawie zmian w ciśnieniu atmosferycznym i określana w stosunku do poziomu morza.

   1 - 60 z 12679 produktów

   Zalety zegarków z wysokościomierzem

   Zegarki z wysokościomierzem najczęściej wykonane są na paskach, które zapewniają wodoodporność i dobre dopasowanie do nadgarstka. Jest to szczególnie ważne w przypadku, w którym przyjdzie nam zmierzyć się z niepogodą i niekorzystnymi warunkami. Zegarki te cechuje typowo sportowy wygląd i naładowanie funkcjami, które z pewnością okażą się nieocenione w trakcie górskiej wyprawy.

   Zegarki z wysokościomierzem - jaki model wybrać?

   Pośród tradycyjnych zegarków z wysokościomierzem znajdują się także zegarki typu smartwatch fińskiego producenta Suunto, który zajmuje się nie tylko tworzeniem wielofunkcyjnych zegarków, ale także kompasów. Te inteligentne zegarki docenione przez sportowców różnych dyscyplin sprawdzą się także na twoim nadgarstku, a każdą z proponowanych przez nie funkcji z pewnością szybko dostosujesz do swoich potrzeb i wymagań. Zegarki te posiadają także kompas i barometr.

   Do tych tradycyjnych modeli można zaliczyć markę Casio, która oferuje takie linie zegarków z wysokościomierzem jak Protek, G-Shock czy Sport. Ciekawym rozwiązaniem jest także umieszczenie wysokościomierza w zegarkach, które wyglądają jak typowe eleganckie zegarki codzienne i wizytowe. Taki zabieg wykorzystał Tissot w swoich zegarkach damskich i męskich.