Jaką biżuterię nosić do zegarka

Jak dopasować model czasomierza do wybranej biżuterii lub odwrotnie? Postaramy się podsunąć Wam kilka ciekawych pomysłów, które zminimalizują czas podczas przygotowań do wyjścia lub zainspirują do kolejnych innowacyjnych kreacji.

Bransoletki, pierścionki i dopasowanie kolorystyczne do zegarka

Kobiety kochają dodatki i biżuterię, dlatego informacja o tym, że zegarki nie pasują do reszty wyposażenia, prawdopodobnie byłaby dla nich ogromnym ciosem. Spokojnie! Dobrze dopasowany asortyment, stworzy spójną i bardzo przyjemną dla oka całość. Kierujcie się jednak zasadą “Co za dużo, to niezdrowo” i nie noście na jednym nadgarstku ulubionej bransoletki i zegarka – zwłaszcza jeśli nie pasuje on kolorem lub stylem.

Jak więc dopasować biżuterię do zegarka? Jeśli wybieracie delikatny czasomierz w kolorze srebrnym, np. Timex METROPOLITAN TW2R36200, to warto postawić na kolczyki, łańcuszek i bransoletkę w tym samym kolorze. Nie muszą być one wykonane od razu z prawdziwego srebra lub białego złota i pochodzić od projektantów z najwyższego szczebla – wystarczy, by dodatki wzajemnie się uzupełniały. Srebro będzie świetnie komponować się z modelem GUESS W1068L3, który posiada delikatny czarny pasek.

 TIMEX METROPOLITAN TW2R36200

TIMEX METROPOLITAN TW2R36200

Złoto sprawdzi się w przypadku Lorusa RG214NX9, ponieważ jego koperta także jest w podobnym odcieniu, a niebieski pasek doda wyjątkowo eleganckiego kontrastu – warto założyć w pewnym sensie zasadę przy modelach wykorzystujących skórzane pasek, by był on razem z tarczą w kolorze kreacji, natomiast koperta i zapięcie powinny odpowiadać biżuterii i dodatkom.

LORUS RG214NX9

LORUS RG214NX9

A co z paskami, co do nich dodać?

Paski parciane i gumowe to w dalszym ciągu bardzo popularna biżuteria do zegarka dla Pań, które lubią letnie, delikatne, niezobowiązujące outfity. Jak połączyć je z biżuterią, by wyglądały interesująco dla innych? Świetnym rozwiązaniem są bransoletki i wisiorki przewieszone na rzemykach. Chociaż sam opis może przypominać nieco kulturę “hipisowską”, to dobrze dopasowane gadżety stworzą naprawdę interesujące połączenia. Wystarczy spojrzeć na zegarek Timex TW2P90900, by automatycznie zwizualizować do niego resztę garderoby – czyli przewiewną koszulkę na ramiączka, krótkie jeansowe spodenki i białe trampki. Jego cena także jest wyjątkowo atrakcyjną propozycją, ponieważ biorąc pod uwagę pozycję marki Timex, każdy interesant posiada gwarancję zadowolenia i satysfakcji ze swojego wyboru.

 TIMEX TW2P90900

TIMEX TW2P90900

Gumowe paski kojarzone są raczej ze sportowymi modelami. Jako przykład posłuży nam modny Casio BABY-G BA110CR-2A BA-110CR-2AER. Jest to typowy produkt ukierunkowany do klientek wybierających aktywny tryb życia i sportowe obuwie. Czy w takich sytuacjach macie zamiar nosić biżuterię? Wydaje nam się, że szybko zrezygnujecie z tego pomysłu.

CASIO BABY-G BA110CR-2A BA-110CR-2AER

CASIO BABY-G BA110CR-2A BA-110CR-2AER

A co z mężczyznami?

Powinni oni dostosować się do wszystkich powyższych propozycji, ponieważ są to podstawowe zasady łączenia ze sobą dodatków. Resztę musimy pozostawić Wam, ponieważ każdy ma swój indywidualny gust i poczucie smaku.

Panowie przestrzegamy Was, a nawet zaklinamy na miłość do zegarków, by żaden nie próbował na siłę upychać masy złota, czy bardzo grubych łańcuchów i bransoletek do oficjalnego stroju i zegarka na skórzanym eleganckim pasku. Pamiętajcie, że subtelne i skromne często jest dużo bardzo luksusowe i prestiżowe – emanowanie bogactwem już dawno wyszło z mody.