Zegarki w Centrum Formy

Sport odgrywa niezwykle istotną rolę w życiu wielu ludzi. Dla jednych jest sposobem pozwalającym rozładować emocje po stresującym dniu w pracy, dla innych środkiem prowadzącym do poprawy sprawności i kondycji wpływającej na lepsze samopoczucie. Od 23 stycznia 2014 roku wszyscy miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogą korzystać z bogatej oferty nowo powstałego kompleksu sportowego Centrum Formy, które znajduje się dąbrowskim parku Hallera.

CFO

Placówce przyświeca szczytny cel zachęcenia mieszkańców Zagłębia Dąbrowskiego do uprawiania sportów rekreacyjnych, a następnie stworzenia im dobrych warunków podczas korzystania z usług i sprzętu najwyższej jakości. Przemyślany projekt, profesjonalne wykonanie i rozbudowana oferta sprawia, że Centrum Formy w dniu rozpoczęcia działalności zaczęło uchodzić za jeden z najbardziej elitarnych kompleksów sportowych nie tylko w Dąbrowie Górniczej, ale w całym Zagłębiu Dąbrowskim.

- Obiekt liczy ponad 4000 metrów kwadratowych i jest jednym z najnowocześniejszych klubów sportowych w regionie. Odwiedzający mogą skorzystać z bardzo przestronnej siłowni, której powierzchnia przekracza 500 metrów kwadratowych. Siłownia została wyposażona w bardzo ceniony przez pasjonatów sportów siłowych sprzęt tak prestiżowych marek, jak Life Fitness i Hammer Strenght. Ponadto posiadamy salę fitness, studio do zajęć grupowych wyposażone w rowery, trzy korty do gry w squasha i dwa przeznaczone do tenisa ziemnego, których nawierzchnia została pokryta sztuczną trawą. To wszystko powinno w pełni zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Przygotowaliśmy również gabinety odnowy biologicznej, w których można się zrelaksować i zregenerować siły korzystając z różnych zabiegów. Istotnym miejscem w Centrum Formy jest także trzypoziomowa bawilandia spełniająca najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dzięki temu mogą odwiedzać nas całe rodziny. Jednym z naszych głównych założeń było stworzyć klub, który będzie przystosowany zarówno dla osób traktujących sport profesjonalnie, jak również rekreacyjnie – mówi Przemysław Skibiński pełniący funkcję dyrektora do spraw marketingu i sprzedaży.

Klienci mogą skorzystać z wielu przygotowanych programów treningowych. W przypadku siłowni najważniejszymi są „trening funkcjonalny”, który umożliwia maszyna Synergy 360, „trening obwodowy” i „strefa wolnych ciężarów”. Imponująco przedstawia się także program fitnessu skupiający w sobie „strefę fit” i „strefę cardio”, która została zaopatrzona w sprzęt wykorzystujący najnowocześniejsze technologie. Wszystkie maszyny zostały wyposażone w zaawansowane konsole Dicover. Konsola posiada przekątną 19 cali, a jej funkcjonalność jest zbliżona do tabletu, ponieważ dysponuje internetem, technologią Swipe i złączami do smartfonów. Ponadto w najbliższym czasie ma powstać sala do zajęć plastycznych oraz szkółka tenisa ziemnego i squasha dedykowana przyszłym gwiazdom polskiego sportu, czyli najmłodszym.

 

Centrum FormyCentrum Formy

Wszystkie zajęcia sportowe i treningi prowadzi wykwalifikowana kadra obejmująca utytułowanych trenerów mających na swoim koncie lata praktyki oraz wiele osiągnięć w danych dyscyplinach. Sylwetki pracowników zostały przedstawione na oficjalnym facebooku Centrum Formy. Natomiast z gruntowną ofertą klubu można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej. Każdy uczestnik zajęć może w każdej chwili liczyć na wsparcie i niezwykle cenne rady. Przyjęcie takiego schematu powoduje, że nikt nie zmarnuje czasu przeznaczonego na ćwiczenia. Każdy trening będzie w znacznym stopniu zbliżał klienta do osiągnięcia wcześniej zamierzonego celu.

Jedną z największych nowości są elektroniczne systemy naliczania punktów oraz ruchome ściany, które pozwalają w kilka chwil przebudować boiska do squasha w duże studio do ćwiczeń fitness lub zajęć tanecznych. Rewelacyjnie prezentuje się schludny i elegancki wystrój klubu. Centrum Formy współpracuje z kilkoma ważnymi partnerami wśród, których znalazł się LuxTime zaopatrujący obiekt w produkty. Na ścianach zostały zamontowane zegary z logo firmy. Wszyscy wchodzący do klubu w pierwszej kolejności zauważają cztery zegary. Każdy z nich odmierza czas w innym miejscu na ziemi. Począwszy od Warszawy przez London, New York aż po Tokyo. Czasomierze od LuxTime znajdują się także w innych pomieszczeniach. Okrągłe tarcze zachowane w ciemnej kolorystyce z wypukłymi indeksami doskonale wpisują się w wystrój pomieszczeń. Ponadto zegary oprócz funkcji dekoracyjnej pełnią także funkcję praktyczną, ponieważ odmierzają czas odwiedzającym co sprawia, że mogą oni precyzyjnie rozłożyć siły podczas treningu.

Centrum Formy to przede wszystkim specjalistyczny kompleks sportowy, w którym można intensywnie pracować nad własnym ciałem, odpocząć podczas masażu i podleczyć zdrowie. Jednak to także miejsce, do którego można się udać w celu wypicia dobrej kawy w klubowej kawiarni, skorzystania z porad trenerów, masażystów i fizjoterapeutów oraz sprawienia radości dziecku. Zagłębie Dąbrowskie po wielu latach doczekało się miejsca, z którego może być dumne.