Co mówi o Tobie Twój zegarek?

Wśród modowych dodatków niepodzielnie pierwsze miejsce zajmuje zegarek, który jak nic innego tworzy wręcz wizerunek swego właściciela. Objawia nie tylko na gust, lecz niczym zwierciadło odbija jego status materialny. Może też doskonale pokazać, jakie cechy posiada, jaki sprawuje zawód, a nawet - jaką funkcję piastuje w firmie. Nie wierzysz? Zobacz co mówi o Tobie Twój zegarek.

Pasek czy bransoleta - co mówi o Tobie?

Klasyczny zegarek na bransolecie

Timex Greenwich zegarek na bransoleciePonadczasowa klasyka, po którą sięgają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Najczęściej kupowany model spośród wszystkich istniejących, stanowiący połączenie biżuterii i funkcjonalności. Zazwyczaj przystępne cenowo egzemplarze, spełniają wszelkie wymagania co do jakości i estetyki. Nie ma zegarka damskiego ani męskiego, który pasuje do każdej stylizacji, dlatego jeśli nie potrzebujemy ich na każdą okazję i nie wymaga tego nasz zawód - zegarek z metalową bransoletą zawsze będzie odpowiedni. Powód jest prosty - jest on najbardziej uniwersalnym modelem ze wszystkich dostępnych na rynku.

Zegarek na skórzanym pasku

Dopasowany do garnituru, kolorystycznie skomponowany z butami oraz paskiem stwarza wrażenie dystyngowanego, szarmanckiego mężczyzny. Dobrany zaś do casualowego swetra i dobrze skrojonych spodni mówi: Tak, wiem, że wyglądam dobrze i nie wstydzę się tego powiedzieć. Wygodne, eleganckie, świadczące o pozycji - po jego wewnętrznej stronie na pewno pojawi się logotyp marki.

Duża tarcza = duże ego?

Sportowy zegarek z duża tarczą

Panuje stereotyp, iż duży zegarek często oznacza duże ego właściciela. Przyjęło się niestety, iż sportowe zegarki noszą pewni siebie mężczyźni, mocno trenujący na siłowni, mający dużo do powiedzenia. Duży w tym błąd, ponieważ zegarki sportowe cieszą się popularnością głównie ze względu na ich wytrzymałość i wielofunkcyjność. Często też są przy tym wodoszczelne, a dzięki funkcji podświetlania indeksów zapewniają doskonałą czytelność cyferblatu nawet podczas nurkowania. Przez swój nowoczesny design i intensywne kolory sprawiają wrażenie dosyć krzykliwych, ale dzięki temu wyróżnią cię z tłumu.

Zegarek elektroniczny

zegarek z dużą tarczą co o Tobie mówi?To tzw. zegarki codzienne, niewymagające wielkiego anturażu. Daleko wykraczają poza obręby standardowo pojmowanych zegarków. Elektroniczne modele często kojarzone są ze sportowym stylem, niemniej jego posiadacz wzbudzi równie mocno wrażenie miłośnika nowoczesności. Sportowcy w modelach dedykowanych dla nich mogą spokojnie mierzyć swoje tętno, natomiast pozostali - łączyć się z internetem czy nawet wykonywać połączenia. Raczej nie sprawdzają się w połączeniu z drogim garniturem, ale za to z powodzeniem odnajdą się w mniej formalnych outfitach. Co taki zegarek mówi o Tobie? Otóż wprost wysyła komunikat: jestem gadżeciarzem.

Niezmienną prawdą jest w zasadzie to, żę nie ma zegarka, który pasuje do każdej stylizacji. Jednak jego zakup to inwestycja w swój styl, dzięki której wyróżnisz się z tłumu. Zegarek może powiedzieć więcej o jego posiadaczu niż nawet świetnie skreślona na jego temat biografia. Być może właśnie tak mocno wpływa on na odbiór właściciela w społeczeństwie.

Aby poznać szeroką paletę dobrych gatunkowo zegarków, klasycznych, elektronicznych i sportowych, sprawdź ofertę luxtime.pl. Dla nas zegarek to sposób na wyrażanie siebie!