5 powodów dla których powinieneś wybrać zegarek G Shock

Firmy Casio nie trzeba przedstawiać nikomu, w końcu jest jedną z najpopularniejszych marek zajmujących się produkcją czasomierzy na świecie – oferując swoim klientom jednocześnie produkty budżetowe, jak i bardziej prestiżowe modele z wyższej półki. Seria G-Shock jest jedną z najpopularniejszych projektów marki Casio, więc warto przyjrzeć się jej bliżej!

Czemu klienci wybierają tak chętnie Casio? Czym wyróżnia się on wśród reszty zegarków? Warto poznać 5 powodów, dla których G-Shock jest doskonałym wyborem dla wszystkich klientów!

1. Cena i jakość

Casio G-Shock to czasomierz oferujący niezawodność i niezwykle wysoką jakość wykonania. Jest to sportowy model, który dedykowany został również działaniom militarnym! Czy żołnierz mógłby w czasie operacji taktycznych, na posiadanie zegarka niskiej jakości? Prawdopodobnie nie byłoby to dla niego satysfakcjonującym rozwiązaniem.

W ofercie serii G-Shock można znaleźć zarówno modele premium w cenie 2000-5000 złotych (Casio G-Shock Burton Mudmaster lub G-Shock Frogman Master of G, jak i dużo bardziej budżetowe propozycje w cenie 359 złotych (Casio G-SHOCK G-7900-2ER) – dlatego są one wybierane przez wszystkich klientów szukających zegarków wysokiej jakości, niezależnie od ich statusu majątkowego.

Casio G-Shock DW6900LU-8 DW-6900LU-8ER

2. Wygląd

Sportowe zacięcie doskonale pasuje do codziennego outfitu i luźnego sportowego stroju. Dzięki temu, że seria G-Shock cieszy się taką popularnością wśród klientów, firma Casio co roku produkuje nowe modele zegarków, które różnią się od siebie tarczami, funkcjonalnościami, układem i kolorystyką – tworząc wyjątkowy produkt, którego pożądają wszyscy miłośnicy serii.

Często mówi się o tym, że wygląd nie jest cechą, która tworzy zegarek wartościowym. Nieprawda! Jest jednym z najważniejszych elementów, decydujących o wartości i popularności danego modelu! W ofercie Casio G-Shock można znaleźć m.in. nowoczesne, jaskrawe i rzucające się w oczy kolory zielono-żółte lub różowe oraz stłumione, eleganckie i dojrzałe barwy czerni, złota itp.

3. Niezawodność

Jakość niemal zawsze idzie w parze z niezawodnością – odporność na wstrząsy, wodę i piasek, w połączeniu z wygodną oraz elastyczną bransoletą z materiału sztucznego, tworzą właśnie model G-Shock, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach.

Nieistotne, czy klienci wybierają drogie modele z linii premium, czy decydują się na tańszy i budżetowy produkt – otrzymują oni zawsze tę samą niezawodność i wysoką jakość.

Casio Frogman Master Of G

4. Funkcjonalność w Casio G-Shock

G-Shock jako zegarek stworzony do trudnych zadań i ciężkich warunków, został oczywiście wyposażony w niezbędne narzędzia. Zaliczyć możemy do nich m.in. takie elementy jak (w zależności od wybranego modelu):

  • stoper,
  • timer,
  • automatyczny kalendarz,
  • połączenie bluetooth,
  • krokomierz,
  • kompas

I wiele innych!

5. Wygoda użytkowania

Wygodny pasek i koperta zostały wyprodukowane z tworzywa sztucznego, które charakteryzuje się elastycznością. Profesjonalne i wieloletnie udoskonalanie czasomierza, zaowocowało niezwykle wygodnym i lekkim produktem, który sprawdzi się zarówno w trudnych warunkach, jak i codziennych obowiązkach!