HIRSCH Performance - rewolucyjne paski !

Doskonała symbioza estetyki i techniki

Od roku 1765 nazwa HIRSCH nieodłącznie kojarzy się ze skórą. Jako uznany producent wysokiej jakości akcesoriów skórzanych, zdobiących do dzisiaj najcenniejsze zegarki świata, firma cieszy się od dziesięcioleci światową sławą. Nieprzerwana praca nad naturalnym produktem, jakim jest skóra i stały rozwój w dziedzinie odpowiednich materiałów doprowadziły przed kilkoma laty do kolejnego dużego przełomu: Doskonałe właściwości wysokiej jakości naturalnego kauczuku stanowią podstawę opracowania kauczuku HIRSCH Premium, najlepszego materiału na funkcjonalne paski do zegarków – materiał tak miękki i przyjemny w noszeniu jak skóra, a jednocześnie bardzo wielostronny w zastosowaniu i wytrzymujący ekstremalne obciążenia.

Teraz estetyka i funkcjonalność tych dwóch materiałów są połączone w jednym pasku do zegarka. Z połączenia „skóry i kauczuku“ powstał nowy typ produktu wytyczający trendy i łączący w sobie to, co najlepsze z obydwu światów, i rozpoczynający nową erę w historii pasków do zegarków.

.
Paski do zegarków HIRSCH Performance:

 • Gwarantują przyjemny dotyk na skórze w każdej sytuacji.
 • Dzięki zaprojektowanemu w inteligentny sposób wodoszczelnemu rdzeniowi kauczukowemu o specjalnej geometrii rowków, wilgoć i woda są natychmiast odprowadzane i tworzą tym samym natychmiastowy efekt „suchej skóry“.
 • Obowiązuje przedłużona 30-miesięczna gwarancja (2,5 roku).
 • Wykonane z kombinacji miękkich i elastycznych materiałów.
 • Nadają się także dla osób o wrażliwej skórze.
 • Posiadają regulację wilgotności i temperatury.
 • Zostały przetestowane w warunkach sauny.

Modele z kolekcji HIRSCH Performance są doskonałym połączeniem rzemiosła kaletniczego i nowoczesnej technologii produkcji pasków do zegarków. Przyjemnie miękki kauczuk HIRSCH Premium dopasowuje się perfekcyjnie do indywidualnego kształtu przegubu ręki, a ponieważ nie przylega do skóry na całej swojej powierzchni – zapewnia jej naturalną termoregulację i klimatyzację podczas noszenia. Specjalna geometria i wyrazista struktura rowków rdzenia kauczukowego gwarantują nieprzerwaną wentylację przegubu ręki. Tworząca się wilgoć może szybko odparować, co zapewnia duży komfort noszenia oraz maksymalną swobodę ruchów w każdej sytuacji. Paski do zegarków z kolekcji HIRSCH Performance są poza tym niezwykle wytrzymałe i odporne. Paleta modeli kolekcji HIRSCH Performance sięga od modeli sportowo-dynamicznych po sportowo-klasyczne i daje osobie noszącej – odpowiednio do jej zegarka – swobodę wyboru.

 • FUNKCJONALNOŚĆ - Producenci luksusowych zegarków potwierdzają: kauczuk HIRSCH Premium jest najlepszym materiałem na paski do zegarków. Specjalna geometria i wyrazista struktura rowków rdzenia kauczukowego gwarantują odprowadzanie wilgoci i naturalną termoregulację skóry.
 • TRWAŁOŚĆ - Dzień powszedni czy uprawianie sportu: Paski do zegarków z kolekcji HIRSCH Performance są elastyczne, wytrzymałe i odporne i mają w związku z tym 30-miesięczną gwarancję (2,5 roku).
 • KOMFORT NOSZENIA - Przyjemnie miękka, elastyczna kombinacja skóry i kauczuku dopasowuje się nawet w ekstremalnych warunkach perfekcyjnie do przegubu ręki i gwarantuje tym samym najwyższy komfort noszenia.
 • ESTETYKA - Szlachetna skóra połączona z najlepszym materiałem na funkcjonalne paski do zegarków. Kolekcja HIRSCH Performance oznacza estetykę, kompetencje w projektowaniu i funkcjonalność w najlepszej jakości HIRSCH.

Kolekcja HIRSCH PERFORMANCE w LuxTime.pl >>>

Paski Hirsch Performance