Jakie zegarki noszą polskie gwiazdy?

Męskie inspiracje - jakie zegarki noszą polscy celebryci?

Tym razem pierwszeństwo oddajmy panom i przyjrzyjmy się, jakie czasomierze noszą oni - choćby Robert Lewandowski, czyli obecnie jeden z najbardziej znanych Polaków na świecie. Piłkarz Bayernu od kilku lat jest twarzą firmy Huawei i często można go zobaczyć w reklamach tej marki. Jednak oprócz telefonów, produkują oni także smartwatche, które Polak często nosi. Jakie zegarki, których używanie nie jest wymagane w kontrakcie, można zobaczyć na jego ręce? Choćby Chronomat 41 marki Breitling z różowego złota, a także awangardowy model firmy Audemars Piguet. Ich ceny? Jedyne 45 oraz 100 tysięcy złotych.

Kuba Wojewódzki - dziennikarz i wieloletnia gwiazda stacji TVN słynie z miłości do luksusowych samochodów. Jednak uwielbia też świetne zegarki i jest wiernym fanem szwajcarskiej marki TAG Heuer. Posiada m.in. Carrera Calibre 16 Day-Date o sportowym charakterze, który wart jest 17 tysięcy złotych. Z kolei model TAG Heuer Lin to wydatek rzędu 10 tysięcy złotych.

Tag Hauer Calibre 16 Day Date

Teraz udajmy się w nieco tańsze rejony. Marcin Prokop - kolejny dziennikarz stacji TVN - również posiada w swojej kolekcji kilka egzemplarzy gustownych zegarków. Na jego ręce można często zobaczyć zegarek DOXA Classic Vintage Fusion kosztujący ponad 3 tysiące złotych oraz czasomierze szwedzkiej marki Daniel Wellington która zyskuje coraz większą popularność w Polsce.

Od sportowych modeli do skóry z aligatora - kobiece inspiracje

Dominika Kulczyk to jedna z najbogatszych Polek oraz dziedziczka fortuny Jana Kulczyka. Powszechnie znana jest ze swojego eleganckiego stylu ubioru i przywiązania do najlepszych marek na rynku. Czy podobnie ma się rzecz w przypadku zegarków? Owszem! Na jej nadgarstku można często zobaczyć Tourbillon Extra-Plat 5377 marki Breguet, z szafirowym szkłem tarczy oraz paskiem wykonanym ze skóry aligatora.

Zamiłowaniem Agnieszki Radwańskiej - oprócz tenisa oczywiście - są torebki. A jakie zegarki nosi na ręce, w której trzyma ukochane dodatki? W przeszłości reprezentantka Polski była wierną fanką marki Longines, która zresztą jest niezwykle znana właśnie w tenisowym świecie. Jednak kilka lat temu stała się ambasadorką szwajcarskiej firmy Rado. Na jej cześć producent wypuścił limitowaną linię 99 zegarków Rado True Match Point, które można było kupić jedynie na terenie Polski. Oczywiście pod warunkiem, że mieliście wolne 6,590 złotych do wydania.

Wspomnieliśmy już o Robercie Lewandowskim. A teraz zobaczmy co na ręce nosi jego żona Anna Lewandowska - reprezentantka Polski w karate tradycyjnym oraz założycielka popularnej marki ze zdrowym jedzeniem Foods by Ann. W jej osobistej kolekcji znajdują się takie perełki jak sportowy zegarek szwajcarskiej marki Hublot, który wart jest bagatela 90 tysięcy złotych. Zachowany jest w czarnej kolorystyce i posiada pasek wykonany z kauczuku. Pani Anna posiada również czasomierz marki Breitling, stworzony ze stali i przeplatany złotymi elementami, wart około 40 tysięcy złotych. Trenerka - ze względu na aktywny charakter swojej pracy - często nosi również stricte sportowe zegarki, m.in. Polar V800 czy Casio.

Jak widać, polskie gwiazdy, podobnie jak światowe, gustują w najlepszych markach. Wcale im się nie dziwimy - my również z chęcią przyozdobilibyśmy nasze nadgarstki czasomierzami od najsłynniejszych producentów na świecie.