Modny Śląsk 2014 - Altus Katowice

W dniu 19.12.2014 r. w Galerii Handlowej katowickiego Altus’a miała miejsce wyjątkowa impreza, tj. trzecia edycja projektu "Modny Śląsk", której partnerem był LuxTime. 

Prezesem i pomysłodawcą jest Pani Ilona Kanclerz, na której to zaproszenie przybyli goście z kraju i ze świata, w tym jedna z najlepszych projektantek, Teresa Rosati, która po raz pierwszy zaprezentowała swoją paryską kolekcję "Look Bacal". Kolejnym wśród znamienitych gości piątkowej gali był muzyk Daniel von Lison, który specjalizuje się w komponowaniu muzyki dla znanych projektantów. 

Podczas kolejnej odsłony "Modnego Śląska" można było zobaczyć także kolekcje mody z różnych europejskich krajów (m.in. włoską) i piękną bieliznę. Odbył się ponadto finał konkursu dla projektantów, który wygrała Gabriela Hezner, za bardzo awangardowe podejście do mody. 

Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć najnowsze propozycje firm Seiko i Atlantic, których to zegarki stanowiły znakomity dodatek na rękach modelek i modeli podczas prezentacji kolekcji, w zorganizowanych konkursach mieli okazję wygrać dwa przeznaczone na nagrody zegarki marki Atlantic. 

Specjalne podziękowania należą się firmie Zibi S.A. przedstawicielowi marek Atlantic i Seiko za przygotowanie kolekcji, wsparcie techniczne oraz ufundowane nagrody. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, która choć w części oddaje wspaniałą atmosferę tamtejszego wieczoru.