Chmura tagów

Modny Śląsk 2014 - Altus Katowice

2
Modny Śląsk 2014 - Altus Katowice

W dniu 19.12.2014 r. w Galerii Handlowej katowickiego Altus’a miała miejsce wyjątkowa impreza, tj. trzecia edycja projektu "Modny Śląsk", której partnerem był LuxTime. 

Prezesem i pomysłodawcą jest Pani Ilona Kanclerz, na której to zaproszenie przybyli goście z kraju i ze świata, w tym jedna z najlepszych projektantek, Teresa Rosati, która po raz pierwszy zaprezentowała swoją paryską kolekcję "Look Bacal". Kolejnym wśród znamienitych gości piątkowej gali był muzyk Daniel von Lison, który specjalizuje się w komponowaniu muzyki dla znanych projektantów. 

Podczas kolejnej odsłony "Modnego Śląska" można było zobaczyć także kolekcje mody z różnych europejskich krajów (m.in. włoską) i piękną bieliznę. Odbył się ponadto finał konkursu dla projektantów, który wygrała Gabriela Hezner, za bardzo awangardowe podejście do mody. 

Zaproszeni goście mieli okazję zobaczyć najnowsze propozycje firm Seiko i Atlantic, których to zegarki stanowiły znakomity dodatek na rękach modelek i modeli podczas prezentacji kolekcji, w zorganizowanych konkursach mieli okazję wygrać dwa przeznaczone na nagrody zegarki marki Atlantic. 

Specjalne podziękowania należą się firmie Zibi S.A. przedstawicielowi marek Atlantic i Seiko za przygotowanie kolekcji, wsparcie techniczne oraz ufundowane nagrody. 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji, która choć w części oddaje wspaniałą atmosferę tamtejszego wieczoru.

 

Komentarze do wpisu (2)

6 marca 2016

Świetna impreza i wspaniałe kolekcje, nie tylko ubrań ale i zegarków

13 marca 2016

C’mon jesteśmy ssakami powinniśmy mieć w sobie nieco zwierzęcości – jej dzikości. Prawdziwe kobiety spontanicznością naznaczają swoją niezależność, nie pozwalając wejść pod swoją skórę. Atrakcyjność zewnętrzna? Cóż lubią kobiecy blichtr. Wrodzony powab doprawiony szczyptą rozpusty doprowadza do eskalacji zmysłów.

Blog - Kategorie
Blog - Wybrane Wpisy
Modny Śląsk 2014 - Altus Katowice
Jaki zegarek do biegania?

Monitorowanie osiągów podczas biegania to istotna kwestia dla każdego miłośnika joggingu. Żeby robić to skutecznie, należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt - zegarek lub smartwatch, który będzie mierzył wyniki. Dzisiaj podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru czasomierza do biegania.

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl