ELEGANCJA i EFEKTYWNOŚĆ: PROPOZYCJE MARKI MASERATI

Maserati, synonim nowatorskiego stylu projektowania, mechanicznej perfekcji i bezkonkurencyjny symbol sportowego luksusu, prezentuje kolekcję unikatowych zegarków, które podkreślająsportowo-luksusowe DNA marki.
Wyrafinowana elegancja połączona z profilem i sportowymi osiągami samochodów z Trójzębem ożywa w dbałości o szczegóły i konstrukcji zegarka, tworząc idealne połączenie stylu oraz techniki. Styl vintage zostaje przeniesiony na nowe przedmioty: charakterystyczne kształty kopert, paski wykonane z perforowanej skóry, wydłużone indeksy i małe subtarcze sekundnika przypominają styl i wykończenie z minionych dni.

Obowiązkowa pozycja: nowa kolekcja „ATTRAZIONE", która łączy technologię Swiss Made ze sportowym charakterem i stylowymi detalami oraz duchem stylu vintage.


Kolekcja Swiss Made składa się z zegarków o eleganckim profilu i sportowym duchu. Wyrafinowane koperty o czystych, geometrycznych liniach skrywają błyszczące tarcze wykonane w stylu vintage, wyposażone w wydłużone indeksy. Perforowane skórzane paski o sportowym charakterze stanowią alternatywę do stalowych bransolet, oferowanych także z elementami wykonanymi z różowe-go złota.

Klamry pasków, prezentujące bezbłędnie logo Trójzębu, przyciągają wzrok. Numerowana edycja limitowana prestiżowych modeli wyposażonych w funkcję stopera posiada mechanizm ETA Valjoux kaliber 7750, umieszczony w eleganckiej, stalowej kopercie pokrytej powłoką PVD w kolorze różowe. Tarcza zdobiona szlifem słonecznym z prezentacją daty i dnia, skórzany pasek o fakturze krokodyla.

https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Maserati

 

https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Maserati

 

https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Maserati

 


https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-MaseratI


https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Maserati

https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Meski-Maserati


WIĘCEJ ZEGARKÓW MASERATI:
https://luxtime.pl/zegarki-maserati