Podsumowanie konkursu

Konkurs „Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji. Zespół LuxTime był pod wrażeniem zaangażowania uczestników, jak również został wielokrotnie zaskoczony wprawiającą w zachwyt kreatywnością. Wybór zwycięzcy nagrody głównej i wyróżnienia był niezwykle trudnym zadaniem. Podobnie było w przypadku wyłonienia zdobywcy nagrody FB. Każdego dnia uważnie śledziliśmy odbywające się w Internecie głosowanie na najlepsze zdjęcie według miłośników czasomierzy zgromadzonych na facebook’owym profilu firmy. Największe poruszenie można było zauważyć w ostatnich dniach trwania konkursu. Dobra zabawa w połączeniu z nutą rywalizacji podgrzewała atmosferę. Napięcie sięgnęło zenitu 16 marca 2014 roku o 23:59:59. Konkurs został zakończony, zapadła cisza w oczekiwaniu na wyłonienie zwycięzców.

Pierwszym nagrodzonym szczęśliwcem okazał się Jakub Walus, który wygrał nagrodę FB. Fotografia przedstawiała samochód obklejony konkursowymi plakatami i człowieka, który z niedowierzaniem patrzy na nie trzymając się za głowę. Kilka minut po zakończeniu konkursu LuxTime w imieniu wszystkich głosujących potwierdził zwycięstwo Jakuba Walusa komentując je następującymi słowami: „GRATULACJE ! Z wynikiem 1690 "polubień" odnotowanych 16.03.2014 r. o godzinie 23:59:59, zdjęcie wygrywa nagrodę FB :)”. Następnego dnia w siedzibie firmy odbyła się bardzo trudna i burzliwa dyskusja, której tematyka odnosiła się do przyznania nagrody głównej, czyli ekskluzywnego zegarka SEIKO SPORTURA FC BARCELONA SPC089P1 oraz wyróżnienia w postaci karty podarunkowej o wartości 1000zł.

Po kilku godzinach zespół LuxTime jednogłośnie postanowił przyznać nagrodę główną Marcinowi Banasiakowi. Fotografia przedstawiająca biznesmena patrzącego na zegarek pod wodą urzekła nas pod wieloma względami. Kreatywny pomysł i profesjonalne wykonanie zdjęcia w bardzo trudnych warunkach to argumenty, które przeważyły o przyznaniu nagrody. Wyróżnieniem nagrodziliśmy Lucjana Oboźnego. Praca konkursowa zawierająca w sobie szczyptę artyzmu wywarła na całym zespole duże wrażenie. Fotografia przedstawia instrument muzyczny, na którym widnieje plakat konkursowy w iście wiosennej scenerii. Ciekawe ujęcie przesądziło o decyzji podjętej przez LuxTime.

Zaskakująco duża liczba pozostałych prac utwierdziła nas w przekonaniu, że zrealizowaliśmy zamierzony cel. Udało nam się zorganizować konkurs, w którym wzięli udział nie tylko pasjonaci zegarków, ale wszyscy mający ochotę na dobrą zabawę. Dzięki niecodziennemu podejściu uczestników, LuxTime zawitał w piękne i trudno dostępne miejsca. Laureaci konkursu celem wykonania zdjęć udali się na Babią Górę, pod posąg Jezusa Chrystusa w Rio de Janeiro , pod Wieżę Eiffla, a nawet w Alpy. Zaintrygowały nas także fotografie wykonane w kopalniach oraz te artystyczne zrobione w ciepłych krajach na tle gorącego piasku i błękitnego morza. Wszystkim miejscom widocznym na fotografiach towarzyszy niepowtarzalna magia. Konkurs „Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” sprawił, że razem z uczestnikami mogliśmy je odwiedzić i zaznaczyć swoją obecność za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zorganizowanie zabawy było dużym wyzwaniem dla całego zespołu. Początkowo byliśmy pełni obaw czy zrealizujemy wszystko zgodnie z planem. Dzisiaj możemy odetchnąć z ulgą i z uśmiechem powiedzieć, że konkurs przebiegł pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ fotografie konkursowe sprawiły, że spojrzeliśmy na naszą pracę z całkiem innego punktu widzenia. Konkurs pełnił dla nas funkcję edukacyjną, ponieważ zauważyliśmy, że nasza misja wybiega daleko poza granice fabryk najznakomitszych manufaktur, skomplikowanych mechanizmów i promowania w Polsce pięknej sztuki zegarmistrzostwa. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mogliśmy urozmaicić czas tak wielu osobom i pozwolić im na wykazanie się kreatywnością. Nie sądziliśmy, że tak duża liczba ludzi śledzi nasze poczynania. Staramy się aby w naszej ofercie znajdowały się zegarki dla wszystkich i ze wszystkich szczebli piramidy prestiżu. Nieustannie stawiamy na rozwój aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni po odbyciu zakupów w naszej firmie.

„Pokaż LuxTime w ciekawym miejscu” jeszcze bardziej zachęcił nas do uszczęśliwiania ludzi. Oprócz sprzedaży prestiżowych czasomierzy i udziału w licznych akcjach charytatywnych będziemy teraz częściej organizować najróżniejsze zabawy z atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich ceniących sobie uczciwą rywalizację. Zachęcamy wszystkich do systematycznego śledzenia naszych działań. Niebawem ktoś z was trafi na dużą promocję na oferowane przez nas zegarki. Ktoś inny na nowy konkurs, dzięki któremu zdobędzie zegarek, który dotychczas pozostawał jedynie w sferze marzeń. Natomiast jeszcze ktoś inny podobnie jak my odkryje w sobie pasję związaną z zegarmistrzostwem. Wszystkim nagrodzonym zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy !