Wyjątkowe zegarki artystyczne

W ostatnim czasie modne stały się wyjątkowe zegarki artystyczne na zdobionych bransoletach lub ze stylizowanymi tarczami. Mimo że są coraz bardziej popularne, jeszcze rzadko spotyka się je na damskich nadgarstkach. Przekonaj się, że tego typu produkty nie muszą być wysadzane kiczowatymi kamieniami czy umieszczane na plecionych bransoletach. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji czasomierzy, dzięki którym wyróżnisz się w tłumie i przekonasz się, że zegarek artystyczny może prezentować się nadzwyczaj elegancko!

Skórzane bransolety - czemu nie?

W naszym sklepie znajdziesz modele ze skórzanymi bransoletami. Niektóre są bardziej wymyślne, inne mniej. W zależności od tego, jak bardzo lubisz się wyróżniać, wybierz zegarek na pasku kolorowym, z ćwiekami, z suwakiem lub wiązany. Tylko od Ciebie zależy, na który produkt się zdecydujesz. My przedstawiamy Ci jeden z nich, wyraźnie odznaczający się na tle pozostałych.

Dla odważnych: Karl Lagerfeld KL2003

Osobom lubiącym się wyróżniać polecamy zegarek artystycznyKarl Lagerfeld KL2003. Składa się z podwójnego skórzanego paska, wysadzanego ćwiekami, z których jeden jest tarczą czasomierza. Umieszczony na środku bransolety suwak sprawia, że model ten nabiera odważnego charakteru. Doskonale będzie się prezentował w zestawieniu z małą czarną i klasycznymi szpilkami.

KARL LAGERFELD KL2003

Zdobione zegarki artystyczne

Szukasz czasomierza, który nie będzie wpisywał się w kategorię klasycznych modeli, a jednocześnie nie chcesz, by przytłaczał swoją masywnością? Sprawdź zdobione zegarki artystyczne, dzięki którym Twoje stylizacje nabiorą wyjątkowego charakteru, a Ty nie będziesz czuła się zbyt ekstrawagancko. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich pań, nawet tych obawiających się zbyt odważnych kroków modowych.

Postaw na kolor: Versus Versace VSP490418

Jeśli nie boisz się wykorzystywania soczystych kolorów w swoich stylizacjach, model Versus Versace VSP490418 powinien przypaść Ci do gustu. Turkusowa skórzana bransoleta sprawia, że zegarek ten wyraźnie wyróżnia się na tle klasycznych wariantów. Ten sam kolor wykorzystano na okrągłym elemencie tarczy czasomierza, a prócz tego na spięciach jej z paskiem umieszczono dekorację w formie dwóch lwich głów. To dobra propozycja dla pań ceniących sobie dbałość o szczegóły oraz elegancki design.

VERSUS VERSACE VSP490418

Pleciony pasek nie musi być nudny!

Wielu osobom pleciony pasek kojarzy się z rzemykiem, raczej nieeleganckim i niewpasowującym się w gusta większości pań. Jeśli szukasz artystycznego zegarka, który będzie ładnie współgrał z klasycznymi stylizacjami, wybierz naszą propozycję od zegarki DKNY. Jego pleciona bransoleta jest wykonana ze stali, a pozłocona, nadaje wyjątkowo szykownego charakteru temu modelowi. Spróbuj zestawić go z granatową sukienką lub koszulą, przekonasz się, jak dobrze będzie się prezentował w tym komplecie!

DKNY ELLINGTON NY2665