Zegarki Aviator - Historia marki

Zegarki Aviator - Od zarania dziejów ludzie marzyli o lataniu, dlatego też historia lotnictwa wojskowego i cywilnego, która rozpoczęła się na początku XX wieku, jest nierozerwalnie związana z zegarkami.

Jako, że lotnicy mieli trudności z sprawdzeniem zegarków kieszonkowych, by sprawdzić ich wydajność podczas lotów, zaczęto poszukiwać innych rozwiązań. Doprowadziło to do opracowania męskich zegarków na rękę, które pozwoliły lotnikom trzymać obie ręce na sterach. Od tego czasu zegarki na rękę ewoluowały od solidnych do wyrafinowanych projektów, wraz z rozwojem samolotów od szybowców do samolotów naddźwiękowych. Marka Aviator składa hołd historii lotnictwa, umiejcowiając zegarki w tej niesamowitej historii. Każda rodzina zegarków Aviator reprezentuje inną erę w rozwoju lotnictwa. Rodzina Vintage poświęcona jest "erze pioniera" i "złotemu wiekowi" lotnictwa. Obejmuje ewolucję od zegarków kieszonkowych do klasycznych zegarków pilotów drugiej wojny światowej. Zainspirowany historią samolotów MIG, Aviator stworzył rodzinę zegarków nazwanych po tych legendarnych samolotach myśliwskich. Specjalna seria zegarków została stworzona, aby spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania współczesnych lotników.

Nie jest zbiegiem okoliczności, że marka Aviator powstała w Rosji, kraju, który historycznie słynie z wyczynów lotniczych i odważnych pilotów. Misją marki jest budowanie wyjątkowych zegarków, które służą nie tylko tym, którzy podbijają niebo ale wszystkim innym. Od 2000 roku Aviator dostarcza zegarki ludziom najbardziej ekstremalnych zawodów, takich jak wojsko, ratownicy i piloci, a także miłośnikom lotnictwa i zegarków, budując swoją doskonałą reputację przez ponad dekadę w Europie, Ameryce i Azji. Począwszy od 2006 Aviator jest oficjalnym czasomierzem rosyjskiego zespołu akrobacyjnego „Swifts”, w którego skład wchodzą piloci legendarnych myśliwców MIG-29 MIG-29. Od 2011 roku zegarki Aviator są projektowane i produkowane w szwajcarskim Canton of Jura - siedzibie przemysłu zegarmistrzowskiego. Lokalizacja ta ułatwia współpracę z dostawcami najwyższej jakości podzespołów i mechanizmów, co pozwala nam realizować naszą filozofię: budować niezawodne zegarki spełniające rygorystyczne standardy, jednocześnie łącząc oryginalne projekty lotnicze. W kulturalnym sercu Jury, w mieście Porrentruy, nasza produkcja łączy wszystkie marki zegarków, w tym badania i rozwój, modyfikacje mechanizmów, montaż komponentów i rygorystyczne wielopoziomowe testy jakości. Każdy zegarek Aviator łączy w sobie profesjonalne umiejętności i doświadczenie zegarmistrzów, ze szczerą pasją do lotnictwa i sztuki zegarmistrzostwa.