G-SHOCK AW-591-4AER Red Demon
WIĘCEJ O
G-SHOCK AW-591-4AER Red Demon
Funkcje: Mechanizm kwarcowy Zasilanie – bateria Cyfrowe wskazanie czasu Podświetlany wyświetlacz Jednoczesny pomiar czasu w dwóch różnych strefach czasowych Datownik  Automatycznie odlicza dni od bieżącej do docelowej daty Alarm godzinowy Sygnał godzinowy Stoper  Kalendarz zaprogramowany do roku 2099 Dokładność: + / - 30 sekund na miesiąc Bateria: CR1616 Żywotność baterii ok. 3 lata Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana z tworzywa sztucznego Pasek wykonany z tworzywa sztucznego koloru czarnego Zegarek wodoszczelny na poziomie do 200m Wymiary koperty: szerokość 46 mm grubość  15 mm Waga 50 g Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
G-SHOCK AW-591-4AER Red Demon
Kacper813
22 grudnia 2016
Jak dla mnie rewelacyjny kompromis pomiędzy zegarkiem do zadań specjalnych i na codzień. Nie duży rozmiar nie przeszkadza nawet w pracy na warsztacie, a i nie najgorzej wyglada pod mankietem koszuli.
Ola483
25 grudnia 2016
Zegarek ma na tyle małą kopertę że fajnie wygląda też na damskiej dłoni. Odporny na pracę, tatry, upadki na snowboardzie, remont i wszystko co producent obiecał. Pomimo wysługi lat wciąż wygląda nieźle, jedynie aluminiowa obręcz na kopercie nosi rysy.
Aja877
10 stycznia 2017
W tym zegarku zebrano to, co najlepsze. Po pierwsze dobry mechanizm, po drugie wytrzymałość na wszelki 'wpadki iwypadki', po trzecie design. Nowoczesny i przycągający wzrok. Dla mnie dodatkowy plusem jest jego wodoszczelność do 200 m. (istotne dla osób uprawiających sporty wodne).
Casio AW-591-4AER
559.00 zł503.00 zł