Zobacz podobne  
Casio G-SHOCK GA-110-1AER Alpha Centauri
WIĘCEJ O
Casio G-SHOCK GA-110-1AER Alpha Centauri
Funkcje: Machanizm kwarcowy Zasilenie - bateria Datownik - automatyczny kalendarz Alarm - 5 alarmów w ciągu doby z drzemką Timer Stoper Tryb wyświetlania godziny: 12/24 Żywotność baterii ok. 2 lata System antywstrząsowy Wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych Dioda AUTO LED elektroluminescencyjna Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta i bransoleta wykonane z tworzywa sztucznego Wodoszczelność 200m Wymiary koperty: szerokość 51mm, grubość 17mm Waga 70 g Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
Casio G-SHOCK GA-110-1AER Alpha Centauri
Gazela372
27 grudnia 2016
Posiadam ten model ponad dwa lata. Jest poprostu niezniszczalny. Jestem rolnikiem, więc pracuje w różnych warunkach. W upale, w deszczu, wietrze, śniegu, mrozie w kurzu i wodzie. Zegarek naprawdę ma ciężko, ale jemu to nie przeszkadza. Pływam z nim w jeziorze, na basenie, nawet do kąpieli go nie ściągam. Praktycznie noszę go całą dobę. Posiada wiele przydatnych funkcji, które naprawdę przydają się w codziennym życiu. Alarm, który budzi mnie codziennie o 5-tej, czas światowy, stoper (też się często przydaje), wieczny kalendarz przez co nie muszę się martwić o lata przestępne itp. Szybkie przestawienie się z czasu letniego na zimowy i odwrotnie. No i sportowy, typowo męski wygląd. Kiedy spaceruje się po plaży z takim 'sikorem' na ręce widać, że wzbudza zazdrosne spojrzenia u innych. Jestem wielkim fanem G-shocków i napewno następny zegarek też będzie ze stajni Casio
KruksoN077
27 grudnia 2016
Najtańszy i najpopularniejszy i najlepszy zegarek!
Damian751
31 grudnia 2016
Jak najbardziej polecam, zegarek świetny, wytrzymały i wizualnie doskonały. Czas dostawy bardzo szybki
Piotr59
2 lipca 2017
Mniej więcej od pół roku jestem szczęśliwym posiadaczem GA-110-1AER z fantastycznej rodziny G-Shock'ów. Otrzymałem go na osiemnaste urodziny - wyjątkowa okazja, więc i wyjątkowy prezent. Od tamtej pory towarzyszy mi prawie wszędzie. Szkoła, siłownia, basen - dla niego to żaden problem. Nie zwraca na siebie zbytniej uwagi, ale jednocześnie podkreśla charakter właściciela. Dodatkowo jego kolorystyka (zwłaszcza dzięki srebrnym indeksom) pozwala nosić go nawet do bardziej eleganckich ubrań. Tyle słowem o jego wyglądzie. Przejdę teraz do jego funkcji. Przejrzysty sposób pokazywania godziny, czytelne podświetlenie tarczy zegarka (tu ukłon w stronę producentów, że można zrobić to za pomocą przycisku, jak i przechylając zegarek), 5 alarmów, co jest dużym plus oraz stoper i timer - jednym słowem idealny zegarek dla osób aktywnych.
Casio GA-110-1AER
599.00 zł539.00 zł