Zegarkowe trendy. Co było modne w 2018? Co przyniesie rok 2019?

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym, co nasza załoga przygotowała dla Was w nowym sezonie. Gwarantujemy, że każdy miłośnik zegarków naręcznych znajdzie coś, co będzie jego kolejnym celem uzupełnienia kolekcji – niezależnie, czy szukacie sportowych czasomierzy, czegoś do codziennego użytku, czy eleganckich modeli pasujących do koszuli i oficjalnych spotkań. Poznaj trendy na zegarki 2019 - zaczynamy!

2018 za nami i producenci, którzy cieszyli się popularnością

Z pewnością nie można odmówić popularności marce Fossil, która od kilku sezonów zyskuje coraz wyższą pozycję na rynku czasomierzy. Wskaźniki zadowolenia klientów rosną razem z prestiżem marki, co także przekłada się na cenę asortymentu i jakość. Wystarczy spojrzeć na damski uroczy i bardzo delikatny model FOSSIL NEELY DRESS ES4185 (w cenie 483 zł) oraz męski FOSSIL TOWSMAN FS5379 (764 zł), by mieć pewność, że to doskonała oferta dla wszystkich osób szukających czegoś do codziennego użytkowania.

FOSSIL NEELY DRESS ES4185 

FOSSIL NEELY DRESS ES4185, FOSSIL TOWSMAN FS5379

W tym miejscu możemy także dodać CASIO G-SHOCK AW591GBX-1A9 AW-591GBX-1A9ER, jednak jest to niezastąpiona seria od wielu lat. Prawdopodobnie będziemy mogli umieszczać G-Shock jeszcze długo w naszych podsumowaniach popularności, gdyż zainteresowanie nim nie maleje.

CASIO G-SHOCK AW591GBX-1A9 AW-591GBX-1A9ER 

CASIO G-SHOCK AW591GBX-1A9 AW-591GBX-1A9ER

Trendy 2019 – rok markowych zegarków

Nie trzeba ukrywać, że z roku na rok jest coraz lepiej w Polsce. Mowa także o naszych kontach bankowych i budżecie domowym, dlatego coraz rzadziej zwracamy uwagę na kogoś, kto nosi markowe i drogie ubrania. Obecnie przeżywamy pewien rozłam rynku, ponieważ każdy chce kupować takie marki jak: Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Emporio Armani i Michael Kors.

 

Tak się składa, że w ich ofercie także możemy znaleźć zegarki. Co ciekawe, są to bardzo fajne klasyczne konstrukcje, wykorzystujące zazwyczaj standardowy kwarcowy mechanizm. Ich cena wcale nie jest duża, co sprawia, że niskim kosztem możemy nabyć markowy czasomierz naręczny. Dla Panów możemy zaproponować m.in. Tommyego Hilfigera 1710361 na czarnym pasku. Dla Pań też znajdziemy coś ciekawego, np. podobny Tommy Hilfiger 1781674.

TOMMY HILFIGER 1781674 TOMMY HILFIGER 1710361

TOMMY HILFIGER 1781674, TOMMY HILFIGER 1710361

 

Calvin Klein trafi z pewnością do miłośników i miłośniczek czegoś nieco bardziej sportowego – model Minimal K3M211T3 jest tego doskonałym przykładem. Producent stawia na gumowe paski, chociaż w ofercie znajdziemy także bransolety. Czy taki styl przyjmie się na dłużej? To pokażą trendy na zegarki 2019, lecz proponujemy obserwować kolejne posunięcia marki.

CALVIN KLEIN MINIMAL K3M211T3

CALVIN KLEIN MINIMAL K3M211T3

Na sam koniec zostawiamy chyba najpopularniejszego producenta zegarków, który od lat wybierany był raczej przez fanów luksusowego stylu. Michael Kors to z pewnością ikona pod względem eleganckich dodatków, obuwia i odzieży. Styl marki charakteryzuje się bogatymi zdobieniami z wykorzystaniem kamieni, złotem lub różowym złotem, co doskonale komponuje się z wieloma eleganckimi kreacjami.

Podsumowanie

Trendy zegarki 2019 przyniesą nam najprawdopodobniej bardzo wiele ciekawych rozwiązań, które przypadną do gustu osobom wybierającym popularne marki uznane przez społeczeństwo jako luksusowe. Czy to dobrze? Wszystko zależy od tego, jak producenci potraktują swoich klientów – jeśli wybiorą drogę, która doprowadzi do zwiększenia cen i braku lepszej jakości, to sytuacja raczej szybko się odwróci. Mamy coraz więcej środków, a co za tym idzie, możemy pozwolić sobie na droższe produkty i po prostu większość interesantów wybierze bardziej niszowe marki.