Zegarki Calvin Klein na rękach celebrytów

Amerykańska marka Calvin Klein słynie z produkcji odzieży, ale w swoim asortymencie posiada także perfumy, biżuterię i zegarki. Czasomierze oferowane przez przedsiębiorstwo pod względem konstrukcyjnym wyprzedzają zegarki konkurencyjnych firm. Calvin Klein jako jedyna znana firma modowa nawiązała współpracę ze Swatch Group. Przynależność do szwajcarskiego koncernu zrzeszającego producentów zegarków sprawiła, że na tarczach czasomierzy Calvina Kleina w okolicach indeksu z godziną „6” widnieje napis „swiss made”. Ten mały znak w branży zegarkowej uchodzi za wyznacznik najwyższej jakości. Unikalne wzornictwo, perfekcyjnie spasowane elementy i precyzyjne mechanizmy sprawiły, że zegarki Calvin Klein upodobali sobie celebryci z całego świata.

Czasomierze sygnowane inicjałem jednego z najbardziej znanych dyktatorów mody na świecie są idealnym produktem dla celebrytów z kilku powodów. Przede wszystkim nowe kolekcje pojawiają się na rynku niemal każdego sezonu. Dzięki temu właściciel zegarka zawsze będzie miał pewność, że na jego nadgarstku czas odmierza zegarek, którego design jest najnowszym krzykiem mody. Kolejnym ważnym czynnikiem jest fakt, że Calvin Klein zadbał o czasomierze eleganckie oraz sportowe. Zatem wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut, aby umiejętnie dopasować zegarek do stroju. Trzecią bardzo istotną kwestią jest jakość. Zegarek, na którego tarczy widnieje napis „swiss made” musi spełniać pewne kryteria, które podkreślają jego niezawodność. W pierwszej kolejności czasomierz musi być złożony w Szwajcarii. Następnie napędzany szwajcarskim mechanizmem co zazwyczaj zapewnia największą precyzję przy wskazaniach i pomiarach czasu. Ostatnim z wymogów jest przeprowadzenie kontroli zegarka przed wprowadzeniem go do sprzedaży. Jednak kontrola również musi odbyć się w Szwajcarii. Wszystkie powyższe zalety opracowane przez projektanta i wyśrubowane normy stawiane przez szwajcarski koncern Swatch Group przekonały sławnych ludzi sukcesu. Ponadto wygoda z użytkowania czasomierzy Calvina Kleina sprawiła, że celebryci chętnie je polecają i reklamują.

Wiele kolekcji zegarków Calvin Klein zyskało światową popularność. Jednak na największe wyróżnienie zasługuje linia „Calvin Klein Jeans”. Na tarczach modeli charakteryzujących się dużą średnicą tarczy zazwyczaj widnieje cała nazwa. W przypadku gdy tarcza jest mniejsza, producent umieszcza na niej tylko skrót „CKJ”. Zastosowanie takiego rozwiązania przekłada się na zwiększenie czytelności tarczy. Zatem właściciel bez trudu może sprawdzić, która jest godzina, nawet jeśli znajduje się w niesprzyjających warunkach. Zegarki wchodzące w skład kolekcji w zdecydowanej większości posiadają paski wykonane z jeansu. Paski są bardzo wytrzymałe i zostały zachowane w różnej kolorystyce. Producent w celu podkreślenia charakteru kolekcji niektóre z nich dodatkowo postanowił udekorować nitami takimi samymi, jakie stosuje się przy produkcji jeansów. Czasomierze szybko zyskały uznanie wśród celebrytów.

Produkty Calvin Klein noszą i polecają takie gwiazdy jak Kate Moss, Mark Wahlberg, Scarlett Johanson i Eva Mendes. W jednej z najnowszych kampanii reklamowych wziął udział nawet Justin Bieber. Wszystkim tym ludziom pojęcie luksusu nie jest obce. Jednak okazało się, że ikona świata mody sprostała ich wymaganiom. Ponadto w reklamach samych zegarków Calvin Klein wystąpiło kilka super modelek i modeli. Twarzą zegarków projektanta jest między innymi Edita Vilkeviciute, Litwinka, która obecnie uchodzi za jedną z najbardziej cenionych modelek na świecie oraz Liu Wen, jedna z najbardziej znanych chińskich piękności. Natomiast do zakupu zegarka z kolekcji dedykowanych mężczyznom namawiają Shaun de Wet z Republiki Południowej Afryki i Amerykanin Sean O'Pry.

Zegarki sygnowane logotypem Calvin Klein mają także duży związek z Polską. W kampanii reklamowej czasomierzy wystąpiła Anna Jagodzińska. Najbardziej znana polska modelka pochodzi z Sierpca. Karierę rozpoczęła od wygrania konkursu zorganizowanego przez czasopismo dla młodzieży. Szybko trafiła na włoskie wybiegi, a następnie do Stanów Zjednoczonych gdzie została nagrodzona tytułem „Modelka Roku 2005”. Ponadto Anna Jagodzińska jest pierwszą polską modelką, która znalazła się na okładce amerykańskiego wydania czasopisma Vogue. Calvin Klein nawiązał współpracę z Polką, która bardzo szybko przyniosła zamierzony efekt. Początkowo modelka reklamowała odzież. Następnie wzięła udział w reklamie zegarków. Modelka z pewnością czuje się wyróżniona przez projektanta. Występ w reklamie Calvin Klein wymaga olbrzymich umiejętności i odwagi. Reklamy przeważnie uchodzą za kontrowersyjne, przez co przyciągają uwagę wielu osób.

Czasomierze projektowane przez wybitnego projektanta są ulubionym dodatkiem uzupełniającym ubiór wielu celebrytów. Calvin Klein przekonał do swoich produktów wąskie i bardzo specyficzne grono ludzi. Osiągnięcie takiego sukcesu zapewniła mu wysoka jakość oferowanych produktów oraz unikalny styl. Ponadto zegarki Calvin Klein charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić nie tylko osoby z pierwszych stron gazet.