Zegarki ze złota
tel. 753 753 300

CITIZEN- limitowana edycja

18-10-2017

Już tej jesieni pojawi się nowość od marki Citizen ! Limitowana edycja Jerzego Dudka. Sprawdźcie sami.
Kaliber : H800, szkło szafirowe
Wodoszczelość : 200 M
Rozmiar koperty : 43,5 mm
Materiał koperty : stal szlachetna

Eco- Drive generuje energię z dowolnego źródła światła : naturalnego lub sztucznego, jasnego lub przyciemnionego i zasila nią mechanizm.

Radio Controlled automatycznie koryguje dokładność wskazania czasu zgodnie z wzorcem z nadajników radiowych.

 

Seria 500 numerowanych zegarków tylko w Polsce.
Dostępny już wkrótce.

 

 

FILTRY0

Blog

Historia zegarków Citizen

Historia zegarków Citizen

Początki japońskiej marki Citizen sięgają 1918 roku, kiedy powstał Instytutu Badań Shokosha Watch a w jego pracowniach oprócz produkcji przyrządów pomiarowych rozpoczęły się czynności poświęcone wynalezieniu pierwszego japońskiego zegarka kieszonkowego. Trwające sześć lat prace przyniosły pożądany efekt. Czasomierz został opatrzony nazwą „Citizen” zaczerpniętą z języka angielskiego co w dokładnym tłumaczeniu znaczy „obywatel”.

Czytaj
Citizen EYES

Citizen EYES

Citizen EYES zgodnie z koncepcją projektantów zegarek ma wywoływać niezwykłą grę cieni i światła. To właśnie te ostatnie były dla nich inspiracją, a w szczególności cień.  Elementy tarczy wykonane z ceramiki powieszone na kilku płaszczyznach oraz specjalna geometria szkiełka poza wspomnianym efektem optymalizują ilość światła docierającego do umieszczonych pod tarczą ogniw słonecznych.

Czytaj
CITIZEN 2013 FLAGSHIP MODELS SATELLITE ALTICHRON

CITIZEN 2013 FLAGSHIP MODELS SATELLITE ALTICHRON

Ekspozycja firmy CITIZEN na tegorocznych targach BASELWORLD 2013 zbudowana z 50.000 płyt głównych mechanizmu zegarka, do tego oświetlenie i mistyczna muzyka - sprawiała w całości niesamowite wrażenie wyróżniając się na tle innych firm. Z założenia zawieszenie w przestrzeni płyt ma symbolizować "Zamrożony czas" - sama płyta nie jest w stanie odmierzać czasu, ale bez niej funkcjonowanie zegarka nie było by możliwe. Całość została zaprojektowana przez słynną pracownię architektoniczną DGT z Paryża.

Czytaj