Atlantic- limitowana edycja 777

2017, to wyjątkowa data w kalendarium Atlantic Watch. Równo 10 lat temu rozpoczęła się współpraca ze światowej klasy kierowcą rajdowym - Krzysztofem Hołowczycem.

Tak długie i nieprzerwane połączenie siły marki i Ambasadora to wyjątkowy fenomen - nie tylko na rynku polskim, ale również w skali światowej. To wyjątkowa data, którą należy w odpowiedni sposób uczcić. Tak właśnie zrodził się pomysł zaprojektowania i stworzenia razem z Krzysztofem Hołowczycem zegarka Atlantic Worldmaster Driver 777, który będzie całkowicie dedykowany Ambasadorowi.

Wpływ Krzysztofa Hołowczyca widać absolutnie w każdym detalu - zarówno zegarka jak i pudełka. Od samego początku główną rolę miała odgrywać liczba "7".

Dlaczego? Ponieważ jest to szczęśliwa liczba Krzysztofa Hołowczyca. Dlatego też musiała się pojawić w designie zegarka. Kolejną niespodzianką jest słowo DRIVER. Każdy z nas wie, że zegarki, które posiadają wodoszczelność powyżej 200m nazywane są Diverami. Ale skoro my tworzymy zegarek dla kierowcy, więc musimy użyć słowa DRIVER i tym samym, jako pierwsza marka zegarkowa na świecie, przełamaliśmy nazewnictwo. Bardzo ważną rolę odgrywa również kolor niebieski, który pojawia się absolutnie w każdym możliwym elemencie zegarka. Mamy niebieskie elementy na tarczy, niebieskie wskazówki, niebieskie elementy przycisków chronografu oraz niebieskie przeszycia skórzanego paska pokrytego karbonem.

Zegarki Atlantic charakteryzują się wysoką jakością jaką gwarantuje Swiss Made.

 


 

Zegarek Atlantic Worldmaster Driver 777 został wyposażony w mechanizm kwarcowy z funkcją chronografu. Zakręcana koronka oraz dekiel gwarantują 200 m wodoszczelność. Dzięki temu zegarek może towarzyszyć nam nawet w najtrudniejszych warunkach. Model by Krzysztof Hołowczyc posiada chronograf oraz 200 m wodoszczelność, która pozwala na swobodne pływanie i nurkowanie z akwalungiem.

Zegarek został umieszczony na bransolecie ze stali szlachetnej.

Dodatkowo w pudełku znajduje się pasek karbonowy z przeszyciami w kolorze niebieskim, podszyty wysokiej jakości skórą. Wymiana bransolety na pasek nie powinna sprawiać problemu, ponieważ cały zestaw został wyposażony w specjalne narzędzie do wymiany teleskopów.

Zegarki z tej limitowanej edycji, sygnowane podpisem Krzysztofa Hołowczyca są wodoszczelne aż do 200 metrów! Gwarantuje to zakręcana koronka i dekiel.

Ten model, jak przystało na sportowe zegarki, posiada chronograf. Atlantic Worldmaster Driver 777 to precyzja w każdym detalu, która stała się znakiem rozpoznawalnym marki.

Szafirowe szkło pokryte warstwą antyrefleksyjną i koperta ze stali szlachetnej skrywają precyzyjny mechanizm kwarcowy. Gwarantuje on najwyższą dokładność i niezawodność w odmierzaniu czasu.

Zegarek, który przedstawiamy jest dziełem stworzonym we współpracy z Krzysztofem Hołowczycem, jednym z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych w Polsce.

Oddaje charakter sportowej rywalizacji i energię, która jej towarzyszy. Dzięki możliwości wymiany bransolety na pasek i załączonemu narzędziu, Atlantic Worldmaster 777 można dopasować do swojej stylizacji bez konieczności angażowania zegarmistrza.

 

>>SPRAWDŹ FILMOWĄ PREZENTACJĘ ZEGARKA<<

 

>>> SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ<<<