GUESS - Nowoczesny vintage

Guess postawił na wyszukany, elegancki look i wyrafinowane fasony. W pełnej wzorów kolekcji wzrok przykuwają przed wszystkim zegarki na plecionych bransoletach, z elementami różowego złota oraz w klimatycznych odcieniach brązu. W tym niezwykłym wachlarzu ideą przyświecającą projektantom marki było przede wszystkim zestawienie stylu vintage z modą i nowoczesnością.

Różowe złoto na dobre zakorzeniło się w świecie czasomierzy. GUESS to jedna z tych marek, które z osobliwego uroku tego koloru czerpią niemal garściami. Różowe złoto jest doskonałym łącznikiem między stylem vintage, a obowiązującymi trendami i dlatego też stanowi wspólny mianownik prezentowanej, liczącej 6 modeli kolekcji. Co więcej, w tym sezonie GUESS postawił na sporą dozę wyrafinowania i elegancji przejawiającej się nie tylko w doborze barw, ale także wyjątkowym designie samym bransolet. W wielu nowościach standardowe fasony zastąpiono bardzo delikatną i wyszukaną plecionką, która potęguje szyk, a w połączeniu z różowym złotem daje niezwykle wysublimowanym obraz. W tej palecie znajdują się: model W0836L1 z piękną niebieską tarczą, W0826L3 o rzadko spotykanym kwadratowym kształcie koperty oraz okrągły W0638L4 na bransolecie skomponowanej z 8 plecionych elementów.

Kolejne 3 nowości to lekka zmiana kierunku i zastąpienie eleganckich plecionek skórzanymi paskami, które jeszcze mocniej nawiązują do stylu vintage. Zegarki w oryginalny sposób łączą kolor brązowy z elementami błękitu oraz różowego złota. Modele W0841L2 i W0838L2 charakteryzuje podkręcający retro styl minimalizm nadający delikatności i zmysłowości. Prezentację 6 nowości zamyka najbardziej pomysłowy, a tym samym rzucający się w oczy zegarek - model W0775L7. Wszystko za sprawą masywnego designu, na który składa się szeroki brązowy pasek oraz stalowa koperta z ciemnym pierścieniem z żywicy.
https://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-Damski-Guess-Quartz-W0838L2/16674