Karnawałowa kolekcja zegarków GUESS - Glitter Girl

To jest ten czas! Czas błysku, cekinów, kryształów i wszystkiego co się mieni. Karnawał jest niezwykłym i najbardziej  zjawiskowym okresem dla mody w ciągu roku. Obok pięknych, wpisujących się w klimat noworocznych imprez kreacji, nie może również zabraknąć odważnych dodatków.  W tym temacie jak zwykle nie zawodzi GUESS prezentując karnawałową linię zegarków o nazwie Glitter Girl.

Wspólny mianowniki nowej kolekcji amerykańskiego domu mody to przede wszystkim blask! Połyskujące paski i świecące się niczym rozsypany brokat tarcze czasomierzy. W Polsce dostępne są 3 modele - W0823L8, W0823L7 i W0823L2. Dwa pierwsze wyróżniają się srebrnym, skórzanym paskiem przypominającym stalową bransoletę.  GUESS Glitter Girl W0823L8 to modne, zimowe połącznie wspomnianego srebra z kopertą w kolorze niebieskim. W zegarku W0823L7 kolor niebieski zastąpiono natomiast rozchwytywanym różowym złotem. Trzeci model - W0823L2 został przygotowany na czarnym, skórzanym, lakierkowym pasku zestawionym ze stalową kopertą. W całej kolekcji najbardziej jednak hipnotyzują tarcze zegarków. Są nie tylko bogato zdobione kryształami różnej wielkości, ale również zaprojektowane w tonacji ombre, która dodatkowo uwypukla połysk i splendor linii Glitter Girl. Przepych dopełniają kryształy okalające kopertę oraz duże, błyszczące logo GUESS wkomponowane na każdym czasomierzu.

Glitter Girl uzupełnią imprezowy look nie tylko w czasie karnawału. Doskonale sprawdzą się w kolejnych sezonach jako dodatek do małej czarnej, świetny zamiennik biżuterii czy też połyskujący, kobiecy akcent biznesowego stylu.

Ceny zegarków: W0823L8 - 579zł, W0823L7 - 599zł  i W0823L2 - 469zł.