SMARTWATCH FOSSIL Q - INFORMACJE OGÓLNE

Nawet jeśli uwielbiamy styl vintage, nie oznacza to, że musimy rezygnować z zainteresowania najnowszymi technologiami. Poznajcie Fossil Q –  kolekcję urządzeń ubieralnych, o której lubimy myśleć jak o spotkaniu dwóch różnych, wybitnych umysłów – miłośnika technologii, wyznaczającego najnowsze trendy w modzie i entuzjasty fitnessu. Uzbrojony w siłę Fossil Q możesz osiągnąć naprawdę dużo.

GUSTOWNE ZDERZENIE STYLU ŻYCIA, DESIGNU I TECHNOLOGII
Jeszcze nie tak dawno musieliśmy wybierać pomiędzy stałym połączeniem z trackerem aktywności a ładnym, tradycyjnym, eleganckim zegarkiem. To trudny wybór, ale na szczęście należy już do przeszłości. Okazało się, że spotkanie stylowego wzornictwa z najnowszą technologią dało początek pięknej - i inteligentnej - relacji.  Kolekcja urządzeń Fossil Q to najnowsza technologia ukryta w stylowym zegarku, który pozostaje w stałym kontakcie z Twoimi najważniejszymi aplikacjami fitness, a przy tym świetnie wygląda. Zegarki Fossil Q współpracują z systemami operacyjnymi Android i iOS, przypominając jednocześnie Twój ulubiony zegarek. A jednak nie jest to ani typowy smartwatch, ani tracker aktywności.

TECHNOLOGIA UBIERALNA: LICZY SIĘ DOSŁOWNIE TO, CO W ŚRODKU
W  najnowszych kolekcjach Fossil nadal obecne są inspiracje stylem vintage, piękne materiały i słynne tradycyjne detale, które wzbogacone zostały o najnowszą technologię, wykorzystując ją na wiele fascynujących sposobów. To ona sprawia, że będziesz stale podłączony do swoich najważniejszych aplikacji fitness i zrealizujesz wyznaczone przez Ciebie tygodniowe cele związane z aktywnością fizyczną. A jeśli lubisz bawić się stylem, pokochasz możliwości spersonalizowania swojego urządzenia, na przykład dzięki wymiennym paskom.

URZĄDZENIA UBIERALNE, KTÓRE POMAGAJĄ REALIZOWAĆ TWOJE SPORTOWE CELE
A może jesteś tradycjonalistą i chcesz, żeby Twój zegarek pasował do garnituru i krawata? Rozumiemy to i mamy dla Ciebie ofertę! Wśród naszych produktów Q znajdą się urządzenia, które wyglądają jak tradycyjny, subtelny zegarek, a jednocześnie zbierają dane o Twojej fizycznej aktywności, gdy spacerujesz, biegasz czy jeździsz na rowerze. A jeśli uważasz, że chciałbyś ją zwiększyć, urządzenia Q pomogą Ci w tym, dzięki współpracy z popularnymi aplikacjami fitness, które już znasz i lubisz.

URZĄDZENIA UBIERALNE FOSSIL Q TO ZNAK DZISIEJSZYCH, EKSCYTUJĄCYCH CZASÓW
Gdy trzy dekady Fossil rozpoczął projektowanie i tworzenie zegarków, chcieli wykorzystać wszystkie środki, by były one stylowe, wytrzymałe w codziennym użyciu i najwyższej jakości. Nikomu się wtedy nawet nie śniło, że zastosowanie inteligentnej technologii w zegarkach będzie w ogóle możliwe. Wyznaczaj sobie cele treningowe i monitoruj swoją aktywność fizyczną, a Fossil nadal będziemy projektować najnowocześniejsze urządzenia fitness, by umożliwić Ci stały kontakt z innymi i dbanie o dobry wygląd. Q oznacza Twoją aktywność fizyczną, Twoje powiadomienia i Twoje zainteresowanie technologią smart. Chcemy, by Q zachęciło Cię do poznania naszych najnowszych inteligentnych urządzeń.


 

>>>SPRAWDŹ<<<