Zobacz podobne  
Zegarek Casio F-91W-1YER
Zegarek Casio F-91W-1YEG
F-91W-1YER F-91W -1YER
WIĘCEJ O
F-91W-1YER F-91W -1YER
 Funkcje: Japoński mechanizm Kwarcowy CASIO Zasilanie – bateria Datownik- automatyczny kalendarz  Alarm - 1 alarm w ciągu doby  Podświetlany wyświetlacz Stoper Tryb wyświetlania godziny 12/24  Właściwości: Mineralne szkiełko Koperta wykonana z tworzywa sztucznego Pasek wykonany z tworzywa sztucznego  Wodoszczelność: odporny na drobne zachlapania  Wymiary koperty: szerokość 38mm, grubość 9mm Waga 21 g Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
F-91W-1YER F-91W -1YER
Mateusz035
24 grudnia 2016
Najprostszy zegarek jaki spotkałem, a jednak zwrócił moją uwagę 10 lat temu gdy chodziłem do 4 klasy podstawówki i od razu zażyczyłem go sobie w liście do św. Mikołaja ;) Życzenie się spełniło i 24 grudnia 2006r. pod choinką odpakowałem nowiutki zegarek Casio. Od tamtej pory prawie bez przerwy był ze mną, ani razu mnie nie zawodząc i działając bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Prosty w budowie, łatwy w obsłudze(szybko można załapać jak ustawić godzinę, budzik itp.) i przede wszystkim nigdy się nie zepsuł(przez 10 lat użytkowania jedynie raz wymieniłem pasek). Zawsze rano budził mnie do szkoły, w szkole odliczanie do końca lekcji zawsze na moim zegarku, a teraz budzi mnie codziennie rano do pracy i nigdy nie zawodzi. Zegarek jest odporny w kontakach z wodą, po 10 latach na szkle widoczne jedynie dwie małe ryski, przyciski się jeszcze nigy nie zacięły a bateria bardzo długo się trzyma. Posiada również bardzo przydatne podświetlenie tarczy, które w nocy doskonale się sprawuje. Podsumowując, jeśli miałbym polecić zegarek, który nie zawiedzie, będzie działał przez długi czas i w niedużych pieniądzach to na pewno byłby to Casio Sport Quartz F-91W. Prosty w budowie, łatwy w obsłudze i bardzo praktyczny zegarek. Polecam! ;)
Voland18
2 czerwca 2017
Zegarkowe 'must have' - niezniszczalny, niezastąpiony, mający w sobie 'to coś'. Naprawdę nie wyobrażam sobie prawdziwej kolekcji zegarków bez F-91W i czasami dziw mnie bierze, że cena na przestrzeni lat nie wywindowała i wciąż jest to najtańszy czasomierz od Casio.
Grzegorz91
24 czerwca 2017
Kultowy i ponadczasowy zegarek elektroniczny. Dziesiątki lat na jednej baterii.
Casio F-91W-1YER
109.00 zł