Zobacz podobne  
Zegarek Casio AWG-M100A-1AER
Zegarek Casio AWG-M100B-1AER
Zegarek Casio AWG-M100SB-2AER
G-SHOCK AWG-M100SB-2AER AWG-M100SB -2AER
WIĘCEJ O
G-SHOCK AWG-M100SB-2AER AWG-M100SB -2AER
Funkcje: Machanizm kwarcowy - zasilany za pomocą baterii Datownik - automatyczny kalendarz Pięciozakresowa synchronizacja zegarka falami radiowymi Alarm Timer Stoper 1/100 - 1h Podświetlanie tarczy - LED Panele słoneczne na tarczy Tryb wyświetlania godziny: 12/24 Dokładność: + / - 15 sekund na miesiąc System antywstrząsowy Wskaźnik poziomu naładowania baterii Wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych Właściwości: Koperta i bransoleta wykonane z tworzywa sztucznego Miineralne szkiełko Wodoszczelność 200m Odporny na wstrząsy Wymiary koperty: szerokość 46 mm wysokość 14,9 mm Informacje dodatkowe: Fabrycznie nowy, oryginalny i pełnowartościowy zegarek Casio Oryginalne opakowanie producenta  Instrukcja obsługi  Gwarancja na okres 36 miesięcy z możliwością przedłużenia do 6 lat Uwaga: LuxTime.pl jest autoryzowanym przez firmę Casio sklepem internetowym. Wszystkie oferowane do sprzedaży zegarki Casio sprowadzamy bezpośrednio od autoryzowanego, krajowego dystrybutora Casio, dlatego są one objęte pełną ochroną gwarancyjną. Dołączona do zegarka karta gwarancyjna z pieczątką autoryzowanego sprzedawcy, umożliwia Państwu realizację zgłoszenia naprawy w dowolnym punkcie serwisowym Casio. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu, nasz wykwalifikowany personel zapewnia Państwu pełne wsparcie przed i po sprzedażowe.

OPINIE O
G-SHOCK AWG-M100SB-2AER AWG-M100SB -2AER
Mateusz934
24 grudnia 2016
bardzo polecam zegarek.Co prawda dzis go dostałem pod choinke ale jestem wrecz zachwycony. solidne wykonczenie,wszystkie potrzebne funcje ktore powinien posiadac zegarek i przede wszystkim dla ludzi ktore nie musza sie wyrozniac z tlumu bo zegarek nie jest duzy i pasuje do kazdego rozmiaru reki jak i chudszej jak i grubszej.polecam
grzegorz118
28 grudnia 2016
Kupiłem chrześniakowi jako prezent z okazji I komunii. Podarowałem z ogromnymi oporami. Chłopak praktycznie nie rozstaje się z zegarkiem (czyt. ma większą siłę woli od mojej) i wcale mu się nie dziwię. Sam wypatruję okazji z jakiej mógłbym go sprawić sobie ;)
Casio AWG-M100SB-2AER
875.00 zł787.00 zł