WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock dw-5600

   Seria zegarków Casio G-Shock DW-5600 to ponadczasowy symbol niezawodności. Są to czasomierze sportowe, które udowadniają, że cena produktu nie musi być wysoka, by spełniał on oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

   Wytrzymałość, funkcjonalność, komfort użytkowania, atrakcyjna cena i nieszablonowy design, to synonimy serii G-Shock DW-5600. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, jakie propozycje czekają na Was w naszym sklepie. Gwarantujemy maksymalny poziom satysfakcji z inwestycji, gdyż sami sprawdziliśmy, co potrafi asortyment dostępny w tej kategorii.

   Casio G-Shock DW-5600 – spadkobierca legendarnych modeli


   Widzieliście reklamę Casio G-shock DW-5000 z roku 1983, w której gracze hokejowi wykorzystywali model zegarka zamiast krążka? Można powiedzieć, że jest to ojciec serii DW-5600, gdyż dysponuje on bardzo podobną stylistyką i bazą. Zostały zmienione jednak komponenty na trwalsze i wytrzymalsze. Dzięki temu klienci mogą liczyć na to, że ich zakup będzie ponadczasowy.

   Dlaczego o tym wspominamy? Ponieważ kultowy model DW-5000 powstał z myślą o odporności na uszkodzenia mechaniczne. Biorąc pod uwagę, że jego następna wyposażony jest w innowacyjne części o elastycznej i niezawodnej strukturze, wszyscy użytkownicy mogą oczekiwać od niego imponujących możliwości.


   Niezawodność i dostępne funkcjonalności


   Casio G-Shock DW-5600 oferuje m.in. datownik (automatyczny kalendarz), rozbudowany system wstrząsoodporny, timer, stoper, podświetlaną tarczę LED, alarm, World Time i tryb wyświetlania godziny: 12/24 h. Dysponuje on wszystkimi podstawowymi funkcjami, które powinien posiadać naręczny sportowy zegarek cyfrowy.

   Można powiedzieć, że Casio G-Shock DW-5600 jest pewnym przystankiem lub nawet kamieniem milowym w historii produktów elektronicznych. Powinien być on jednym z obowiązkowych elementów kolekcji wszystkich miłośników serii. Idealnie sprawdzi się zarówno do codziennego użytku dla młodzieży, jak i osób dorosłych.