WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock ga-100

   Niezniszczalny zegarek – taki cel postawiła sobie grupa inżynierów i projektantów Casio. Miał być to timer, który będzie odporny na wstrząsy, wodę i uderzenia, czyli zegarek do zadań specjalnych. We współpracy z grupą naukowców opracowali oni grupę zegarków G-Shock GA-100, która w 100% spełniła wszystkie te założenia. Firma Casio po raz kolejny udowodniła, że zasługuje na miano lidera wśród producentów zegarków.

   Wyjątkowość zegarków Casio G-Shock GA-100 

   Już sam design wzbudza pożądanie. Zegarki G-Shock Ga-100 wyróżniają się sportową stylistyką, dlatego szczególne zainteresowanie wzbudzają wśród miłośników aktywności fizycznej, outdooru i mocnych wrażeń. Wyposażono je w system antywstrząsowy, a także technologię, która zapewniła wszystkim modelom wodoodporność na poziomie 20 atm. Są to również zegarki antymagnetyczne, co sprawia, że przetrwają nawet najtrudniejsze warunki. 

   Koperta i pasek zegarka G-Shock GA-100 wykonane są z trwałego i solidnego tworzywa sztucznego, z kolei tarcza została zabezpieczona odpornym za narysowanie szkiełkiem mineralnym. Tak opancerzony zegarek skrywać musi równie doskonały, niezawodny mechanizm kwarcowy. Jest bardzo precyzyjny w swoim działaniu, co ma ogromne znaczenie dla tych, którzy cenią sobie punktualność i z dokładnością liczą każdą sekundę. 

   Zegarki G-Shock GA-100 posiadają zarówno wskazówki analogowe, jak też cyfrowe wyświetlacze. Poszczególne modele mają do zaoferowania użytkownikowi znacznie więcej niż tylko precyzyjne odmierzanie czasu. Znajdziemy w nich takie funkcje, jak stoper, alarm, czas światowy, kalendarz i podświetlenie LED. 

   Dobra wiadomość dla entuzjastów nurkowania! Zegarki G-Shock GA-100 zejdą z Wami pod wodę na głębokość do 200 metrów i wynurzą się bez żadnego uszkodzenia i zakłóceń w pracy. Oprócz swojej wyjątkowości w funkcjach i pracy, zaskakują też charakternym wyglądem.