WYBRANE FILTRY

   Zegarki g-shock ga-110

   Casio G-Shock GA-110 to zegarki zaprojektowane z myślą o najwyższych oczekiwaniach wymagających klientów. Jest to seria czasomierzy sportowych, które od wielu lat zaskakują użytkowników swoją niezawodnością i ponadczasowym designem.

   Casio to marka posiadająca fanów na całym świecie. Ich produkty cieszą się uznaniem zarówno wśród osób z niewielkim budżetem, jak i kolekcjonerów z ogromnymi możliwościami. Śmiało można powiedzieć, że jest to idealny wybór na prezent lub zegarek wykorzystywany na co dzień. 


   G-Shock GA-110 – dla kogo i kiedy


   Dysponujemy zarówno modelami dopasowanymi do potrzeb mężczyzn, jak i kobiet. Seria G-Shock GA-110 to niemal podstawa dla zawodników lub osób aktywnych, które kochają sport w różnej postaci. Dzięki możliwości ustawienia 5 alarmów, timerowi, stoperowi i klasie wodoszczelności na poziomie 200m, można bez obaw wykorzystywać go do pomiaru postępów podczas każdego treningu – nawet jeśli planujecie w pływać lub nurkować.

   Nowoczesny i sportowy styl wykończeń jest perfekcyjnym wyborem po pracy. Chowając koszulę i marynarkę do szafy, możecie odpocząć od oficjalnego uniformu, dlatego warto postawić na komforty, nie rezygnując ze stylowej i modnej garderoby. Nie zapomnijcie o dodatkach, które stworzą wyjątkową całość. G-Shock GA-110 jest idealną propozycją, pasującą do t-shirtu, jeansów i sportowego obuwia.


   Cena, materiały i możliwości


   Konfiguracje czasomierzy Casio G-Shock GA-110 mogą delikatnie różnić się od siebie wielkością, szerokością, grubością lub wagą. Wykorzystane tworzywa są jednak niezmienne, gdyż użytkownicy otrzymują szkło mineralne zabezpieczające tarcze i pozostałe komponenty wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego. Dzięki temu zegarki są odporne na uszkodzenia mechaniczne, wstrząsy i kontakt z wodą.

   Znajdziecie u nas zarówno podstawowe modele o atrakcyjnych cenach, jak i dużo bardziej rozbudowane zegarki z dodatkowymi funkcjonalnościami. G-Shock GA-110 zapewnia ogrom możliwości – sami sprawdźcie, co mamy na myśli!